0

Bez ligi włoskiej już w LM.

3

Lepszy zespół awansował.

1

Lepszej okazji Paryż nie będzie miał na okazję LM. Ale w tym roku albo nigdy.

0

@amanter kiedy?ojoj zapomniałem :D

8

Paryż po raz pierwszy w historii w półfinale LM! Historia się pisze na naszych oczach.

1

Piękne wejście Mbappe.

1

Kurs 20 na Paryż latwoooo

1

Nawet over 1.5 nie wejdzie. Ajaj.

0

Paryż był kiedyś w półfinale LM?

0

Neymar to już mógł z 5 bramek strzelić. Masakra.

1

@Kamiloza91 ich nie trzeba niszczyć.

0

Draxler to już taki słaby że nawet z ławy nie wstaje?

1

Neymar zaraz sam siebie będzie kiwać.

0

@zadafcb Nie wykorzystał Irivinga czy może Irving się nie nadawał?

0

Mbappe za Icardiego i można grać.

2

@Homeopata8989 Z drugiej strony tylko on potrafił wypracować sobie pozycje. Reszta stoi.

10

Neymar pierniczy sytuację ale jako jedyny coś robi. Icardi to dziś kłoda totalna. Ciekawy jestem jego statystyk po 1 połowie.

2

Neymar co robi dziś Vinicusa

0

@Cariones Też tak sądzę.

1

Podobają wam się te koszulki Psg? Ładnie się komponują według mnie.

0

@Firestone A co mamy płakać że marnuje sety? Jak coś mu wyjdzie to chwalimy.

0

@Kamiloza91 Malinowskiego żeby bomby nakur..

1

@Kajtek77 Nigdy nie byłem fanem Icardiego. Sanabria jest przeciętny. A w środku grają sami defensywni zawodnicy.

3

Atalanta z Lyonem w finale
To by było coś.

4

Można nie lubić brazola ale łatwość w mijaniu rywali taka ma chyba tylko Messi.

20

@Firestone Mimo wszystko Neymar jest bardziej kompletnym zawodnikiem.

1

@DanielOOL Kylian na ławce

1

Co jak co ale Neymar odejście z piłką to ma.

13

Keylor ma chyba jeden z najlepszych refleksow wśród bramkarzy na świecie. Ma trochę wad ale refleks ma niesamowity.

0

Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?