Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez ligi włoskiej już w LM.
3
Lepszy zespół awansował.
1
Lepszej okazji Paryż nie będzie miał na okazję LM. Ale w tym roku albo nigdy.
0
@amanter kiedy?ojoj zapomniałem :D
8
Paryż po raz pierwszy w historii w półfinale LM! Historia się pisze na naszych oczach.
1
Piękne wejście Mbappe.
1
Kurs 20 na Paryż latwoooo
1
Nawet over 1.5 nie wejdzie. Ajaj.
0
Paryż był kiedyś w półfinale LM?
0
Neymar to już mógł z 5 bramek strzelić. Masakra.
1
@Kamiloza91 ich nie trzeba niszczyć.
0
Draxler to już taki słaby że nawet z ławy nie wstaje?
1
Neymar zaraz sam siebie będzie kiwać.
0
@zadafcb Nie wykorzystał Irivinga czy może Irving się nie nadawał?
0
Mbappe za Icardiego i można grać.
2
@Homeopata8989 Z drugiej strony tylko on potrafił wypracować sobie pozycje. Reszta stoi.
10
Neymar pierniczy sytuację ale jako jedyny coś robi. Icardi to dziś kłoda totalna. Ciekawy jestem jego statystyk po 1 połowie.
2
Neymar co robi dziś Vinicusa
0
@Cariones Też tak sądzę.
1
Podobają wam się te koszulki Psg? Ładnie się komponują według mnie.
0
@Firestone A co mamy płakać że marnuje sety? Jak coś mu wyjdzie to chwalimy.
0
@Kamiloza91 Malinowskiego żeby bomby nakur..
1
@Kajtek77 Nigdy nie byłem fanem Icardiego. Sanabria jest przeciętny. A w środku grają sami defensywni zawodnicy.
3
Atalanta z Lyonem w finale
To by było coś.
4
Można nie lubić brazola ale łatwość w mijaniu rywali taka ma chyba tylko Messi.
20
@Firestone Mimo wszystko Neymar jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
1
@DanielOOL Kylian na ławce
1
Co jak co ale Neymar odejście z piłką to ma.
13
Keylor ma chyba jeden z najlepszych refleksow wśród bramkarzy na świecie. Ma trochę wad ale refleks ma niesamowity.
0
Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.