0

@Striker a ram nie lepiej 16?

1

@Striker Czyli ten zestaw co mi wysłałes jest najlepszy?Chyba się skusze.

0

@Striker A najlepsza karta graficzna do tego intela w miare cenie?

0

@Striker A ogólnie intel i3-9100 jest wystarczajacy>?

0

@Striker I na tym spokojnie będzie mógł grac we wszystkie gry i ogolnie bedzie fajnie chodzic?

0

@Thomas99PL No gdzieś do 2000 chciałem sie zmiescic

0

@salandrill2 a jaka masz do niego karte graficzna ile ram itd

0

@Thomas99PL O fajnie by było.Pod gry mi chodzi do 2000 znajdziesz cos?

0

@Kettger I te podstawowe gierki typu wiedzmin,fifka pójdą na nim spokojnie?

0

@Kettger Bo chce bratowi ogarnąc jakiś dobry do gierek.Polecasz jakiś procek intela stricte pod gry?W miare w cenie

1

Lepszy procesor Ryzena czy Intela do gierek?

5

@Hiacynk Zobaczymy co pokaże Neymar. Dużo będzie zależało od niego właśnie.

6

@Hiacynk Mi się wydaje że to może być ten rok w którym Paryż zajdzie daleko. Może nawet do finału.

0

@Hushovt To zdecydowanie elfi

2

@Joe_Pesci Pomysł sobie co musi się dziać w takiej Afryce i odrazu lżej.

0

@Hushovt A czego jeszcze nie było?

4

@Coutinho007 Wydaje mi się że podzieli los Sarriego

4

@ElPonczato Bardzo inteligentna gierka

2

@Chakalaka Oglądam. Ten Selby jest jednym z najlepszych?

0

@kamilo0066 Znaczy grali bardzo dobrze. Nie przypadkowo od stycznia nie przegrali w lidze.

0

Półfinały Le : United vs Sevilla /Wilki i Inter vs Basel/Szachtar. Nie jest źle.

1

@kerouac No niestety. Oni grają albo jak bogowie albo jak przeciętna druzyna. Chociaż dziś też bramkarz Kopenhagi był świetny.

2

@NeroTFP Traore na szybkość będzie ich brał i easy meczyk.

0

@takisobiektos Booker jest niesamowity.Za parę lat będzie topem w nba.

3

@justfootball Ma wiedzę niesamowitą ale trochę monotematyczny jest.

1

Niezły filmik będzie można skleić z występu brmkarza Kopenhagi.Właśnie takimi meczami pracuje sie na wielki transfer.Mimo że przegrywają to MVP wiadomo dla kogo powino być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?