Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker a ram nie lepiej 16?
1
@Striker Czyli ten zestaw co mi wysłałes jest najlepszy?Chyba się skusze.
0
@Striker A najlepsza karta graficzna do tego intela w miare cenie?
0
@Striker A ogólnie intel i3-9100 jest wystarczajacy>?
0
@Striker A ten? https://www.x-kom.pl/p/546704-desktop-shiru-7200x-i3-9100f-16gb-2401tb-rx570.html
0
@Striker I na tym spokojnie będzie mógł grac we wszystkie gry i ogolnie bedzie fajnie chodzic?
0
@Thomas99PL No gdzieś do 2000 chciałem sie zmiescic
0
@Striker A ten się nadaje do czegoś?
https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/actina-komputer-actina-3200g-8gb-512gb-vega8.bhtml
0
@salandrill2 a jaka masz do niego karte graficzna ile ram itd
0
@Thomas99PL O fajnie by było.Pod gry mi chodzi do 2000 znajdziesz cos?
0
@salandrill2 o ten tak?
https://www.euro.com.pl/procesory/amd-procesor-amd-ryzen-5-3400g.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI78Hoj9CT6wIVy-eyCh0-Sgt9EAQYAiABEgIqXPD_BwE&gclsrc=aw.ds
0
@Kettger I te podstawowe gierki typu wiedzmin,fifka pójdą na nim spokojnie?
0
@Kettger O ten będzie okey?
https://www.euro.com.pl/procesory/intel-procesor-intel-core-i5-9600kf-4-60-box.bhtml
0
@Kettger Bo chce bratowi ogarnąc jakiś dobry do gierek.Polecasz jakiś procek intela stricte pod gry?W miare w cenie
1
Lepszy procesor Ryzena czy Intela do gierek?
5
@Hiacynk Zobaczymy co pokaże Neymar. Dużo będzie zależało od niego właśnie.
6
@Hiacynk Mi się wydaje że to może być ten rok w którym Paryż zajdzie daleko. Może nawet do finału.
0
@Hushovt To zdecydowanie elfi
2
@Joe_Pesci Pomysł sobie co musi się dziać w takiej Afryce i odrazu lżej.
0
@Hushovt A czego jeszcze nie było?
4
@Coutinho007 Wydaje mi się że podzieli los Sarriego
4
@ElPonczato Bardzo inteligentna gierka
2
@Chakalaka Oglądam. Ten Selby jest jednym z najlepszych?
0
@kamilo0066 Znaczy grali bardzo dobrze. Nie przypadkowo od stycznia nie przegrali w lidze.
0
Półfinały Le : United vs Sevilla /Wilki i Inter vs Basel/Szachtar. Nie jest źle.
1
@kerouac No niestety. Oni grają albo jak bogowie albo jak przeciętna druzyna. Chociaż dziś też bramkarz Kopenhagi był świetny.
2
@NeroTFP Traore na szybkość będzie ich brał i easy meczyk.
0
@takisobiektos Booker jest niesamowity.Za parę lat będzie topem w nba.
3
@justfootball Ma wiedzę niesamowitą ale trochę monotematyczny jest.
1
Niezły filmik będzie można skleić z występu brmkarza Kopenhagi.Właśnie takimi meczami pracuje sie na wielki transfer.Mimo że przegrywają to MVP wiadomo dla kogo powino być.