Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roni/VEB No o tym mowie.Dla nich to obojętnie z kim będą grać.Cel jest jeden.
2
Lakersi coś ostatnio bez formy.Chyba ekipa LBJ'A odpuszcza i czekają na play offy.
1
@marcin000019 On ogólnie dla mnie najlepszą piłkę to grał w United.Moze nie strzelał tak dużo ale bardzo dobrze się oglądało go.
3
@Chakalaka Oglądam właśnie:D
1
@marcin000019 Był w 2008 w Manchesterze
4
@marcin000019 I tak zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych.A dla niektórych nawet najlepszy.
9
@MESSIah16 Obsesja doskonałości.
0
@student97r to tak jak z mj i lbj ? :D
2
@student97r Nie znam się na snookerze ale chłop musi być totalnym kotem w tą gierkę.
1
@VamosRakieta pozdrawiam serdecznie
3
Vettel z 10 pkt tylko póki co.Lipa totalna.
4
155 podium Hamiltona.Wow.
1
@kerouac No zasady są jasne i klarowne ;v
18
@BarcaInfo Obcierka o lewą ręke.
4
@Dajnatace Nie ma szans bo nie przejdą Barcelony
1
@D10SLEO Marnuje się i taki jest fakt.
32
Widzę że dwa obozy powstały na rambli :
1.Bayern nas zmiecie.
2.Bayern to cieniasy którzy bija ogórkow w smiesznej lidze
xD.
11
@BarcaInfo Jak dla mnie to będzie mecz 50/50.W dwumeczu Barcelona nie miałaby szans ale jak wiemy to jest jeden mecz i wszystko jest w grze.Ja tam optymistycznie się nastawiam.Ten format sprzyja Barcelonie.
0
United:Chcemy Sancho
Borusia:Nie
4
Kto już wstał? :V
0
@LuisSalvano Jadon Sancho.
1
@neeed Krok do sławy
0
@BarcaInfo A który klub najbardziej się nim interesuje?
0
@LuisSalvano Bo jak się przyczyni do awansu to nie ma tu czego szukać.
0
@Esteban_ lipa trochę
3
Może Coutinho grać przeciwko Barcelonie?
1
@LuisSalvano Jutro jak będę miał czas to Ci wyśle zdjęcia najlepszej jakości i sam ocenisz.
0
@LuisSalvano Serio nie widzisz tam ręki?
2
@LuisSalvano kup okulary
0
@Striker Czysta Barcelona wchodzi na luzie