1

@mateuszdabski Chelsea i United wzmocnią obronę to będzie dobrze ale nie wiem czy są na teraz w stanie walczyć na równo z Live i z City.Ciężko powiedziec.

6

Nowe info na temat Havertza.


3

@Hiacynk Ja jestem spokojny o City. ;d

6

@MichVeB I jeszcze ci powie że to ty powinnes uważać.

7

@DaPi Zdecydowanie Real z City.

6

@koksik2700 Jak ktoś ma słabą psyche to nie powinien grać w fifke.

2

Lillard jednym z najbardziej niedocenianych zawodników w lidze.Jak wprowadzi Portland do PO to będę zaskoczony i to bardzo bo sam zespół nie zasługuje za to co grają przez cały sezon ale ich szczęscie mają właśnie Damiana Lillarda.


2

@kerouac Hazard sam ich zje ;v

3

@KamilZ Ale teraz musisz wydawać pieniądze by być na topie.Ja tam rozumiem City.

0

@barcelonaLM I dlatego z chęcią zobacze taki pojedynek City vs Juve.

0

@barcelonaLM Lyon nie bo nudny będzie ćwierćfinał.

0

@mateuszdabski To sobie kibicuj Lyonowi ;vvv

0

@mateuszdabski Nie chodzi mi o kibicowanie.Ale większość nie chce Juventusu bo Ronaldo.

0

@Chinaski No to już wgl odległe czasy.

5

@ketchup94 Maestria ale z Ramosem.Bez niego sa jak dzieci we mgle.

0

@Esteban_ Niektórzy chyba nie chcą Ronaldo dalej niż Juventusu.

6

@_wiktoria_ Wystarczy że City strzeli jedną bramkę i Real będzie potrzebował aż 3 do awansu.A to że City nie strzeli chociaż jednej Realowi (bez Ramosa) jest raczej niemożliwe.

0

@Azi No właśnie tylko on mi przychodzi do głowy.Trochę minęło od tego.

1

A ja tam bym chciał żeby Juventus grał dalej.Wiele osób zapomina że gra tam nasz polak rodak.Nie pamiętam kiedy ostatnio Polski zawodnik który liczył się w swoim klubie bo tak jest ze Szczęsnym wygrał LM.Do tego Wojtuś jest bardzo sympatycznym i inteligetnym zawodnikiem.

4

@Oskar00 Oczywiście ze Juventus dalej.Wiele osób chyba zapomina że tam gra Polak.Bardzo sympatyczny zresztą.

0

@NeroTFP W Manchesterze drybling mial niesamowity.Bardzo szybka prawa noga.

2

@kerouac Niby chudy byk ale nie byk

9

@takisobiektos Mecz meczowi nierówny.

0

@Kengo Pjanic w swoim prime był genialny.Teraz też myśle że wniesie trochę jakości na 2-3 lata.

19

@MESSIah16 Nigdy nie paliłem i nigdy nie zapalę.

0

@eckov Jak zobaczysz na ich skład to praktycznie pierwsza jedynastka to pilkarze z przedzialu 18-28 lat.Tylko Matic powyżej 30.

4

I pewnie tak się to skończy.Lepiej dla Manchesteru jak i jego samego.
@Chwytliwy @Arkon @Hiacynk



0

@MESSIah16 Ta nagroda powinna być do 20 lat.

1

@Striker Ja dziś wjechałem za stówke City,Juve i United w pon.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

1

@PatrykBarca Niby tak.Lipny przedział wiekowy bo Greenwood ma 18 lat a Martial 24.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?