Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mateuszdabski Chelsea i United wzmocnią obronę to będzie dobrze ale nie wiem czy są na teraz w stanie walczyć na równo z Live i z City.Ciężko powiedziec.
6
Nowe info na temat Havertza.
3
@Hiacynk Ja jestem spokojny o City. ;d
6
@MichVeB I jeszcze ci powie że to ty powinnes uważać.
7
@DaPi Zdecydowanie Real z City.
6
@koksik2700 Jak ktoś ma słabą psyche to nie powinien grać w fifke.
2
Lillard jednym z najbardziej niedocenianych zawodników w lidze.Jak wprowadzi Portland do PO to będę zaskoczony i to bardzo bo sam zespół nie zasługuje za to co grają przez cały sezon ale ich szczęscie mają właśnie Damiana Lillarda.
2
@kerouac Hazard sam ich zje ;v
3
@KamilZ Ale teraz musisz wydawać pieniądze by być na topie.Ja tam rozumiem City.
0
@barcelonaLM I dlatego z chęcią zobacze taki pojedynek City vs Juve.
0
@barcelonaLM Lyon nie bo nudny będzie ćwierćfinał.
0
@mateuszdabski To sobie kibicuj Lyonowi ;vvv
0
@mateuszdabski Nie chodzi mi o kibicowanie.Ale większość nie chce Juventusu bo Ronaldo.
0
@Chinaski No to już wgl odległe czasy.
5
@ketchup94 Maestria ale z Ramosem.Bez niego sa jak dzieci we mgle.
0
@Esteban_ Niektórzy chyba nie chcą Ronaldo dalej niż Juventusu.
6
@_wiktoria_ Wystarczy że City strzeli jedną bramkę i Real będzie potrzebował aż 3 do awansu.A to że City nie strzeli chociaż jednej Realowi (bez Ramosa) jest raczej niemożliwe.
0
@Azi No właśnie tylko on mi przychodzi do głowy.Trochę minęło od tego.
1
A ja tam bym chciał żeby Juventus grał dalej.Wiele osób zapomina że gra tam nasz polak rodak.Nie pamiętam kiedy ostatnio Polski zawodnik który liczył się w swoim klubie bo tak jest ze Szczęsnym wygrał LM.Do tego Wojtuś jest bardzo sympatycznym i inteligetnym zawodnikiem.
4
@Oskar00 Oczywiście ze Juventus dalej.Wiele osób chyba zapomina że tam gra Polak.Bardzo sympatyczny zresztą.
0
@NeroTFP W Manchesterze drybling mial niesamowity.Bardzo szybka prawa noga.
2
@kerouac Niby chudy byk ale nie byk
9
@takisobiektos Mecz meczowi nierówny.
0
@Kengo Pjanic w swoim prime był genialny.Teraz też myśle że wniesie trochę jakości na 2-3 lata.
19
@MESSIah16 Nigdy nie paliłem i nigdy nie zapalę.
0
@eckov Jak zobaczysz na ich skład to praktycznie pierwsza jedynastka to pilkarze z przedzialu 18-28 lat.Tylko Matic powyżej 30.
4
I pewnie tak się to skończy.Lepiej dla Manchesteru jak i jego samego.
@Chwytliwy @Arkon @Hiacynk
0
@MESSIah16 Ta nagroda powinna być do 20 lat.
1
@Striker Ja dziś wjechałem za stówke City,Juve i United w pon.Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
@PatrykBarca Niby tak.Lipny przedział wiekowy bo Greenwood ma 18 lat a Martial 24.