Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Uważaj tylko na komary byku podczas grilla a
3
@SHIBA ooo nie odpuszczam xd
1
@SHIBA b albo e
3
Dobra byki kto jutro awansuje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SHIBA to była fajna zagadka
1
@SHIBA ajajajajaj
0
@SHIBA 2222222222
1
@SHIBA cwiczylem hahaha
2
@SHIBA dddddddddddd
9
@Danny Gaucho Miał propozycje grać w NFL ale wolał piłkę. Szkoda trochę.
1
@Hiacynk Trzymam kciuki za Wolverhampton
5
Wilki w ćwierćfinale ligi Europy!
1
Dziś a w zasadzie jutro o 3:00 Rockets z Lakers. Szykuje się niezle widowisko.
1
@kerouac wybierasz się? :v
4
Ale parada bramkarza wilków. Wow.
7
@MXFCB Wiara tu nie potrzebna. On potrafi grać w piłkę. Problemem są kontuzje.
8
Dla Tomka Hajto minimalny spalony to nie spalony.
2
Wow ale fajna rabona Jimmeneza. Prawie by wpadło.
1
@kerouac Ustabilizowali swoją pozycję w lidze. Przyjemny zespół.
0
Karny dla wilków.
0
@Hiacynk Jak United kupią Sancho to mg powalczyć.
3
Roma podsumowała swój występ. Do domciu.
6
Adama Traore dziś w pierwszym składzie. Zobaczymy co pokaże.
0
@AlexDark00 Tam trzeba takich czlapaków
7
Arthur wybrał sobie idealny klub dla siebie. W Juve cała druga linia gra na chodzonego a wkład ofensywny jest znikomy.
1
@NeroTFP Bardzo specyficzny zawodnik.
2
@Coutinho007 Z tego co wiem to Banega idzie zarobić hajs teraz :v
4
Banega jakby był młodszy to kupiłbym go za każde pieniądze. Genialny zawodnik.
5
Coś czuję że będzie dużo niespodzianek w LM. Rozegranie jednego meczu powoduje że każda druzyna która jest obecnie w LM jest w stanie zagrać jeden dobry mecz. Aż się boję trochę inwestować w LM.