0

@PatrychoO Uważaj tylko na komary byku podczas grilla a

3

@SHIBA ooo nie odpuszczam xd

1

@SHIBA b albo e

3

Dobra byki kto jutro awansuje?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SHIBA to była fajna zagadka

1

@SHIBA ajajajajaj

0

@SHIBA 2222222222

1

@SHIBA cwiczylem hahaha

2

@SHIBA dddddddddddd

9

@Danny Gaucho Miał propozycje grać w NFL ale wolał piłkę. Szkoda trochę.

1

@Hiacynk Trzymam kciuki za Wolverhampton

5

Wilki w ćwierćfinale ligi Europy!

1

Dziś a w zasadzie jutro o 3:00 Rockets z Lakers. Szykuje się niezle widowisko.

1

@kerouac wybierasz się? :v

4

Ale parada bramkarza wilków. Wow.

7

@MXFCB Wiara tu nie potrzebna. On potrafi grać w piłkę. Problemem są kontuzje.

8

Dla Tomka Hajto minimalny spalony to nie spalony.

2

Wow ale fajna rabona Jimmeneza. Prawie by wpadło.

1

@kerouac Ustabilizowali swoją pozycję w lidze. Przyjemny zespół.

0

Karny dla wilków.

0

@Hiacynk Jak United kupią Sancho to mg powalczyć.

3

Roma podsumowała swój występ. Do domciu.

6

Adama Traore dziś w pierwszym składzie. Zobaczymy co pokaże.

0

@AlexDark00 Tam trzeba takich czlapaków

7

Arthur wybrał sobie idealny klub dla siebie. W Juve cała druga linia gra na chodzonego a wkład ofensywny jest znikomy.

1

@NeroTFP Bardzo specyficzny zawodnik.

2

@Coutinho007 Z tego co wiem to Banega idzie zarobić hajs teraz :v

4

Banega jakby był młodszy to kupiłbym go za każde pieniądze. Genialny zawodnik.

5

Coś czuję że będzie dużo niespodzianek w LM. Rozegranie jednego meczu powoduje że każda druzyna która jest obecnie w LM jest w stanie zagrać jeden dobry mecz. Aż się boję trochę inwestować w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?