Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy osoby które krótko mówiąc przeginaja pałe związane z LGBT powinny być karane w sposób rygorystyczny?
0
@Pilka_jest_okragla Dla mnie najlepszym zawodnikiem w tym sezonie był Ciro Immobile.
0
@Chwytliwy Zreszta wydaje mi się że tu problemem jest kwota.Sam Sancho podobno uzgodnil juz kontrakt i chce odejsc ale Borusia chce bardzo dużo.
0
@Chwytliwy Wątpie żeby chciał.Już dawno by to zrobił.
0
@Chwytliwy Borusia jest w kropce trochę.Bo jesli go nie sprzedadza to za rok nikt im tyle nie da bo Jadon bedzie mial rok kontraktu a za 2 lata odejdzie za darmo.
2
Będzie niezła telenowela z tego.
0
@Chwytliwy Mi się wydaję że to już jest klepnięte.Dawno Sancho już by powiedział coś.
0
@Fartlow Bo Covidem zarażą swoich bliskich.
3
Jadon Sancho vs Harry Maguire.
0
@Dembouz1899 Twarowski,Rosłoń,Pełka.
14
@lucca87 To idź. Mi się nie chce bo za ciepło.
2
@Danny Gaucho A ty Danny jak komplementujesz urodziwe panie?
3
@LuisSalvano To zależy. Znam takie co ucieszą się z takiego komentarza a znam takie co się obraża na ciebie.
0
@DanielOOL Nie no a tak szczerze to różnie. Jak jest stypa to nie zaglądam wgl
1
@DanielOOL No tak z 24h
1
@SHIBA wow 2/6 co raz lepiej
1
@SHIBA nie no to z kostkami jakoś szybko ogarnąłem
5
@SHIBA dobra dziś odgadlem 1/5 jest progres
1
@SHIBA 222222222222
1
@DanielOOL przypatrz się na kostki
1
@SHIBA 1 zagadka która odgadlem wowo
3
@bixmix Ja akurat Bialasa lubię. Te starsze tracki ma świetne
1
@SHIBA whatt dlaczego?
1
@SHIBA w trzecim na bank
5
@SHIBA Daj jakąś totalna rozkmine. Co tam masz najtrudniejszego.
2
@Filip_10 ja niestety nie jestem wzrokowcem i lipa totalna
3
@Filip_10 widzę mamy jakiegoś profesora
2
@SHIBA A idź ty
1
@SHIBA strzelam d
4
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie