Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oby Brentford dało radę dziś. Fulham już było w Premier League niedawno i nic nie pokazali. Wydali ponad 100 baniek na piłkarzy a oczy strasznie bolały od ich gry.
0
@Hiacynk W United chyba wyjdą sami rezerwowi.
19
@Statistics Ja noszę maskę z szacunku dla osób pracujących w sklepach.
0
@Maniek9444 I tak i nie.
Może ze względu na wirusa nie chce.
5
Angielski Neymar.
5
@MaTt_BarcaFan To jeden z atutów la rambli.Tu jest wszystko o wszystkim.
1
@BarcaInfo Ciekawe czy będzie celebrował bramki przeciwko im ;vv
0
@sebasek99 Zdecydowanie Dojcze.Głównie ze względu na poziom życia.
14
Pamiętam jak to były spekulacje na temat Krzyśka Piątka w Barcelonie.To były czasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Coutinho007 Griezmann jest bardzo specyficznym pilkarzem.Na niego trzeba mieć pomysł i go dobrze dopasować tak jak to zrobił Simeone.
1
@Coutinho007 Niesamowite u Sancho jest to że on ma dopiero 20 lat a my mówimy jakby to już był 23-24 latek ;dd
1
@SonBarcaGoku Każda drużyna jednak gra zazwyczaj z typowym jednym śpd.
2
W sumie ciekawe jakby takie coś wyglądało ale za bardzo ofensywnie troche.
3
@Tomo1989 Niby tak ale taki Jadon się trafia raz na jakiś czas.Większość co odchodzi kończy w jakis sredniakach.
0
@Colon W swoim prime refleks nie z tej ziemi miał.Legenda.
39
@LuisSalvano Wydaje mi się drogi Luisie że Barcelona nie może pozwolić sobie na tego typu transfer.
14
@Kengo Dembouz jest zawodnikiem którego szukają wszystkie kluby.Obecnie skrzydłowy to chyba najbardziej porządany profil.Piekielnie szybki,z dobrym dryblingiem+obunożny.Bombowa kombinacja.Jestem pewien że gdyby nie kontuzje to chłop przynajmniej na przyzwoitym poziomie by się spisywał a pewnie lepiej.
3
Solskjaer o transferze Sancho :
,,To okienko transferowe jest długie. Każdy transfer toczy się swoim tempem. Jest jak jest i jeśli będzie jakaś wiadomość w tym temacie, to przekażemy ją wszystkim.''
/MEN
1
@Coutinho007 No i mają też zawodników którzy są twarzami głównych sponsorów np Pogba z Adidasem.
1
@Hushovt Byku naprawde szanuję mocno Cie za tą wiedze o lotr i ogólnie zainteresowanie owym tematem.Ja sam uwielbiam film/ksiązke ale przy tobie to jestem laikiem xD
1
@Coutinho007 No ale też prawda że United może nie jest już topem w Europie jak kiedys ale gigantem marketingowym nadal są.Tam pieniądz napewno się zgadza.
1
@Coutinho007 I tak że w czasach pandemii taki transfer siądzie.Szczerze to myślałem że kluby przełożą te wielkie transfery.
1
@SonBarcaGoku Coś w tym jest ;v
1
@Coutinho007 70+2 raty podobno
1
@Coutinho007 @IronSanHybrid Już się nie moge doczekać gdy będzie w moim skladzie w fanatasy pl.
1
@Coutinho007 Alexisa pogonili to się zwolnilo miejsce xd
4
@IronSanHybrid No na waciki powinno mu starczyć
7
Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.
1
@Katalonbar Ale co to oznacza?