8

A ja lubię braci Golec i ich szanuję.

1

Parma 2:0.Szkoda że tak mało w nich zaintewestowalem bo ledwie 10zl po kursie 6.50.

1

@Bykunn Byku mam to samo hah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lubicie disco polo czy jak slyszycie to zakladacie słuchawki?

4

Za takie gesty tzn typ z fujara na balkonie powinny być kary i to naprawdę wysokie. Odechciało by im się tych manifestacji.

2

@Chwytliwy Wjechał Ci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FeloRPS dopiero na wiek spojrzałem. Nie jest źle

4

4

Karne Bruno i Jorginho.Bardzo fajnie się to ogląda.Wyćwiczona technika.


6

Duma.


2

Ale wchodzi ta nuta. o.o


5

@Veb1233 Alba jak Zlatan albo sie go kocha albo nienawidzi.Często pajacuje ale jakość sportowa który oferował/oferuje jest na bardzo dobrym poziomie.

11

@IronSanHybrid Dobrze ze chociaż Łęczna z lubelskiego.

1

@IronSanHybrid Ja też nigdy za Frodem nie przepadalem. A Aragorna wręcz uwielbialem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 dołożone już na kuponie :D

5

@Chwytliwy Ja tam lubię sernik z rodzynkami ale pizzy nie znoszę.

4

@mr Barca Zdrowia szczęścia pomarańczy i niech Ci panna nago tańczy.

1

Na foxHd właśnie zaczął się film szybcy i wściekli. 1 cześć jak coś.

0

@Triv44 United chyba potraktuje te rozgrywki jako turne i będzie dawać szansę wszystkim.

6

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

6

@Chakalaka klasyk :D

7

Milan po tej przerwie z 9 zwycięstwami i 3 remisami. Bez porażki od momentu wznowienia zagrywek w lidze.

12

Ibra świetnie czyta grę. Zawsze wie jak się dobrze ustawić by mieć przewagę nad rywalem. 20 lat w piłce zawodowej robi swoje.

9

@Hiacynk Szkoda ale Inter za dużo frajerskich meczy oddał.

8

@Mamrotek22 Zagrają w LM jeśli wygrają le.

0

Ale te koszulki Interu brzydkie.

0

@Striker lol?????

1

Który meczyk ogladacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?