Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A ja lubię braci Golec i ich szanuję.
1
Parma 2:0.Szkoda że tak mało w nich zaintewestowalem bo ledwie 10zl po kursie 6.50.
1
@Bykunn Byku mam to samo hah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lubicie disco polo czy jak slyszycie to zakladacie słuchawki?
4
Za takie gesty tzn typ z fujara na balkonie powinny być kary i to naprawdę wysokie. Odechciało by im się tych manifestacji.
2
@Chwytliwy Wjechał Ci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FeloRPS dopiero na wiek spojrzałem. Nie jest źle
4
@lucas/catalan fuuuu
4
Karne Bruno i Jorginho.Bardzo fajnie się to ogląda.Wyćwiczona technika.
6
Duma.
2
Ale wchodzi ta nuta. o.o
5
@Veb1233 Alba jak Zlatan albo sie go kocha albo nienawidzi.Często pajacuje ale jakość sportowa który oferował/oferuje jest na bardzo dobrym poziomie.
11
@IronSanHybrid Dobrze ze chociaż Łęczna z lubelskiego.
1
@IronSanHybrid Ja też nigdy za Frodem nie przepadalem. A Aragorna wręcz uwielbialem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 dołożone już na kuponie :D
5
@Chwytliwy Ja tam lubię sernik z rodzynkami ale pizzy nie znoszę.
4
@mr Barca Zdrowia szczęścia pomarańczy i niech Ci panna nago tańczy.
1
Na foxHd właśnie zaczął się film szybcy i wściekli. 1 cześć jak coś.
0
@Triv44 United chyba potraktuje te rozgrywki jako turne i będzie dawać szansę wszystkim.
6
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
6
@Chakalaka klasyk :D
7
Milan po tej przerwie z 9 zwycięstwami i 3 remisami. Bez porażki od momentu wznowienia zagrywek w lidze.
12
Ibra świetnie czyta grę. Zawsze wie jak się dobrze ustawić by mieć przewagę nad rywalem. 20 lat w piłce zawodowej robi swoje.
9
@Hiacynk Szkoda ale Inter za dużo frajerskich meczy oddał.
8
@Mamrotek22 Zagrają w LM jeśli wygrają le.
0
Ale te koszulki Interu brzydkie.
0
@Striker lol?????
1
Który meczyk ogladacie?