Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jadon również wstawia tego samego tweeta co Rash.
5
@kaamil1910 Pike kiedyś robił z nim wywiad i mówił że pasowałby.
1
No ciekawe panie Rashford.
1
@Danny Gaucho Niesamowicie wyrzezbiony chłop.
5
@Striker Sztos transfer City.Zdecydowanie najlepszy zawodnik wisienek.
0
@kamiVeB Tak ale Peliakny tracą 4 mecze do niedzwiadków.Niby nie dużo ale troche jest.
2
@kamiVeB Nie ma żadnych pewniaczków.Po tak długiej przerwie zawodnicy dopiero będą wchodzić na max obroty.
1
@Katalonbar Jadon zjadł wszystkich oprócz Messiego.Mój bohater.
1
@Danny Gaucho Aj Danny.Nie zaczynaj ;v :D
5
@SkN Ja jestem po środku.Zdaje sobie sprawę czym jest ten wirus ale nie zwariowałem.
3
@DanielOOL Mój brat ma siaomi i jest zadowolony. To są chyba najlepsze obecnie fony w stosunku ceny do jakości.
0
@Hosh Aaa. No tak.
0
@Colon do czego mój drogi?
1
@NeroTFP 20 lat na najwyższym poziomie grania.Tu chyba nic nie trzeba dodawać.
2
@tobiasson92 Sancho ma jeszcze 2 lata tylko kontraktu.Teraz mogą wyciągnąć konkret hajs a pózniej już będzie tylko ciężej.
1
Szkoda że prawdopodobnie odpuszczą Grealisha.
0
@okiemtypera_lucaxx95 myślę nad tym meczem bo kurs ciekawy.
1
@dominik127pl wróciłeś do starego avka
1
@PatrychoO Polecam ale tylko jeśli na szybko
1
@Cobra303 To jest normalny sezon w jego wykonaniu.
0
@Colon teraz pewnie już bym się nie wzruszył ale jak byłem mały to tak orkiestra
1
@tomono Nie raz świrze.
0
@NeroTFP Ładny wynik Edena.
2
Nie zdziwie się jak Sarri na ostatni mecz wypuści młodych i tych co najmniej grają w pierwszej drużynie a podstawie da odpocząć przed Lyonem.
0
@mekston Zobaczymy jak im pójdzie z Francuzami.
3
@Damian11 Akurat dzisiejszym meczem bym się nie sugerował.
0
@Colon na titaniku
0
@barcelonaLM AJ to nie wiem. Sam decyduj :p
3
@VamosRakieta Dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
0
@barcelonaLM ile do wyciągnięcia?