1

@Joey Ronaldo technicznnie jest niezłym zawodnikiem a drybling to miał w United.

2

Dziś we wszystkich meczach w lidze włoskiej padły przynajmniej 2 bramki. Ajaj. Można było dziś ogolic fortunke.

1

@Zirike ładny kuponik

5

@Avada Kedavra nawet mój kot się cieszy

0

@bixmix #tjmmnw again...

1

Ale ci współczuję :( Może odrobia. @JimMorrisonFCB

3

,, Wszystko jest seksem, od seksu pochodzi i do seksu prowadzi"- Marian Paździoch.

0

Zostało tylko Juve? @JimMorrisonFCB

0

Juve już w pape 1:0.

0

Jakim cudem bagiety maja taki sam przelicznik co inne ligi to ja nie wiem. Jeszcze maja tyle samo kolejek co inni.

1

@JimMorrisonFCB Teoretycznie pewniaki. Życzę powodzenia.

1

@Bykunn dobrze ze się rozumiemy byku

0

Bundesliga powinna mieć zmieniony przelicznik bramek względem Anglii czy Hiszpanii.

2

@zgiru Liga inna. Dużo słabsza.

1

Ale Golazo Sampdori.

2

Wow Donnaruma wo.

0

Karny dla Sampdori.

0

@rasta212 karny chyba będzie

2

Dawno chyba się tak dobrze nie oglądało Milanu.

1

Zlatan taki aktywny że go może na Euro powolaja :v

3

Ibra to król llll

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB Wykorzystuje doświadczenie które zbierał przez 20 lat i to wystarcza.

0

Rebić czasami grzeje się zbyt bardzo.

0

@Roobo Jadon Sancho

3

@Chwytliwy Mógł do Ibry

1

Ale Hakan naprawdę dobrze bije te wolne. Nad murem i zazwyczaj okienka.

2

W sumie ciekawe czy Zlatan zostanie na następny sezon. Pewnie musiał by zejść trochę z hajsu ale co to dla niego.

4

@NeroTFP Piłkarz kompletny. Mało kto potrafi zrobić tyle z piłką co Ibra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?