Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joey Ronaldo technicznnie jest niezłym zawodnikiem a drybling to miał w United.
2
Dziś we wszystkich meczach w lidze włoskiej padły przynajmniej 2 bramki. Ajaj. Można było dziś ogolic fortunke.
1
@Zirike ładny kuponik
5
@Avada Kedavra nawet mój kot się cieszy
0
@bixmix #tjmmnw again...
1
Ale ci współczuję :( Może odrobia. @JimMorrisonFCB
3
,, Wszystko jest seksem, od seksu pochodzi i do seksu prowadzi"- Marian Paździoch.
0
Zostało tylko Juve? @JimMorrisonFCB
0
Juve już w pape 1:0.
0
Jakim cudem bagiety maja taki sam przelicznik co inne ligi to ja nie wiem. Jeszcze maja tyle samo kolejek co inni.
1
@JimMorrisonFCB Teoretycznie pewniaki. Życzę powodzenia.
1
@Bykunn dobrze ze się rozumiemy byku
0
Bundesliga powinna mieć zmieniony przelicznik bramek względem Anglii czy Hiszpanii.
2
@zgiru Liga inna. Dużo słabsza.
1
Ale Golazo Sampdori.
2
Wow Donnaruma wo.
0
Karny dla Sampdori.
0
@rasta212 karny chyba będzie
2
Dawno chyba się tak dobrze nie oglądało Milanu.
1
Zlatan taki aktywny że go może na Euro powolaja :v
3
Ibra to król llll
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB Wykorzystuje doświadczenie które zbierał przez 20 lat i to wystarcza.
0
Rebić czasami grzeje się zbyt bardzo.
0
@Roobo Jadon Sancho
3
@Chwytliwy Mógł do Ibry
1
Ale Hakan naprawdę dobrze bije te wolne. Nad murem i zazwyczaj okienka.
2
W sumie ciekawe czy Zlatan zostanie na następny sezon. Pewnie musiał by zejść trochę z hajsu ale co to dla niego.
4
@NeroTFP Piłkarz kompletny. Mało kto potrafi zrobić tyle z piłką co Ibra
0
@messi564
https://pbs.twimg.com/media/EeFOqKdX0AA6sD6?format=jpg&name=large