Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedziałem że to jest dobry piłkarz ale nie wiedziałem że będzie aż tak dobry.
0
@JimMorrisonFCB Szanse są duże moim bukmacherskim zdaniem.
2
@DaPi Jak chodzilem do podstawówki to mialem nauczyciela od wf który był trenerem klubu w Lublinie.Powiedział że jestem naprawde dobry i moge coś osiągnać w piłce.Ale jednak to fake był bo pierwsza część zdania nadal sie zgadza ale druga juz nie
22
Tylko Jadon Sancho i Leo Messi zanotowali + 20 asyst i bramek we wszystkich rozgrywkach w top 5 lig na świecie.
5
25 października 2019-Southampton 0-9 Leicester
Punkty zdobyte od tego czasu:
Southampton: 44
Leicester: 42
Czasem trzeba dostać baty by zacząć grać lepiej ;vv
1
@fart Widać że od pewnego czasu sama gra mu sprawia dużo przyjemności.
0
@mekston #GRAMYNACIRO
2
@Avada Kedavra Chyba nawet dla tak wytrawnego statystyka jak @Danny Gaucho jest to nie do zrobienia ;v
14
Brodacz is Brodacz
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/116273820_10158637894912320_5919100131348432914_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CPnRyIiQv8cAX-ykmaT&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=02fbe8ea091546fe1ea4471e5ea7b5a5&oe=5F47359B
1
@Avada Kedavra Kurczak i frytki.Dodam ze frytasy samemu robione.
1
@JimMorrisonFCB Znaczy mi chodzi z wyglądu.Widziałem gorsze z tych nowszych :D
1
@MysticCat No nie jest taki brzydki ;v
2
@barcelonaLM Pewnie ma w garażu ale karzą mu promować nissana hah
3
Nawet ładny.
1
@Danny Gaucho O tym samym pomyślałem ahha
0
@Hiacynk Pytanie czy Sevilla sprosta wymaganiom finansowym Edka
4
@Avada Kedavra Niezłego avatara żeś se zamontował.No no ;v
1
@Avada Kedavra Ale by śmigał w takiej Barcelonie.W sumie dziwie się że Real jak i Barcelona nie wykazuja zainteresowania.
2
Oby do Anglii przyszedł.Nie dlatego że Borusia to słaby klub ale Jadon mógłby jeszcze bardziej podnieść swoj poziom.
2
@Hiacynk Gdzie sie nie przeniesie mocno trzymam kciuki za tego chłopaka.Naprzód !
1
Do kogo należał ten miesiąc?
1
@Lares Z rózgą może i Valdek ale tak to Dumb>Valdek
1
@Avada Kedavra Neymar podobno tak bo chce stworzyć duet z Vinicjusem
2
@Avada Kedavra Kontaktowałem się z Jadonem i mówił że się nie wybiera tam
0
Jak myślicie pęknie jakiś transfer za 100 baniek w te okienko transferowe ?
0
@Domas01 Eee to odpuszczam.
0
Da się przejść NFS most wanted najgorszym samochodem bez tuningu? Bo bym sobie takiego czelendża zrobił.
1
@mikiiki i David Silva
1
@krefi10 Vrij w tym sezonie.
15
@BarcaInfo Jeśli nie zgodzi się na role rezerwowego to niestety..ale trzeba się pożegnać.