4

@Hiacynk Ja sam myślałem że po tej kontuzji się już nie podniesie.W tym wieku taka kontuzja w większosci przypadkowo konczy kariere.

45

Historia Zlatana jest niesamowita.W Manchesterze podczas jednego z meczów doznał kontuzji zerwania więzadla krzyżowego.Wielu mówiło że po tym już Ibra nie wróci do gry i odpuści sobie.Tymczasem przeniósł się do USA i zgniótł tą lige po czym idzie do ligi włoskiej i strzela swobodnie bramki w wieku 38 lat i wgl nie czuć tej jego metryki wiekowej.
Legenda.

1

@SonBarcaGoku On zawsze będzie dużo strzelał.Nawet gdy będzie miał 40.

0

@mekston Ładny wynik Cristiano.

6

Sytuacja Coutinho jest wręcz tragiczna dla Barcelony. Raz że nikt go nie kupi bo się nie opłaca a dwa że Barcelona nie widzi go raczej co powoduje tylko jedno rozwiązanie tego problemu czyli kolejne wypożyczenia. Nie dość że Barcelona nie będzie z niego korzystała to jeszcze będą mu musieli płacić część pensji by ten mógł sobie kopać piłkę na wyspach czy gdzie tam chce. Cytując Kucharczyka.Fatalnie.

0

@Colon coś widziałem

3

@Colon Pedritooo

1

@SkN Ogólnie ta piłka w czasach Pele była bardzo dziwna. Wiedza taktyczna była na bardzo niskim poziomie. No i technologia, treningi, przygotowanie fizyczne itd jest zupełnie inne niż kiedyś.

4

@Colon zgadzam się proszę pana.

2

@SkN W sumie jestem ciekawy jak prezentował się Pele i na ile był dobry z tego co o nim się mówi. Ciężko znaleźć jakieś dobre materiały na temat Brazylijczyka.

2

@VamosRakieta No tak to już jest :v

0

@Esteban_ Ja już mam prawie 2k :v

4

GP Wielkiej Brytanii dla Hamiltona czy widzicie kogoś innego?

2

@Hushovt Sztos ta 1 na fonie

0

@DaPi przy każdym można się wybronic

5

@MESSIah16 Nie ma takiego czegoś jak najlepszy sportowiec bo nie da się tego określić.

1

@MESSIah16 Napewno nie sportowiec, piłkarz tak

0

@Hiacynk A ja tam lubię i lato i zimę :v

4

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

3

@kerouac Brown w Celticu.

1

@GIGAKOKS Zagra napewno ale ile to nvm.

1

@MESSIah16 I tak i nie.

1

@fart A ja właśnie zobaczę bo jak będzie mi się chciało bardzo spać to też jutro :d

3

@DaPi Zawsze to mnie bawiło. Te nieprzedryblowanie a naprawdę lubię VVD.

0

@barcelonaLM Sam miałem coś złożyć ale jednak odpuszczam

11

@kamilop Will ma takie wahania formy że wolę Fatiego 100 razy.

3

@barcelonaLM Nie typowalbym pierwszych spotkań bo to dla zawodników tak jakby nowy sezon.

1

@FeloRPS Wiesz co wariat ja będę pewnie oglądał na tv ale na bank będziesz miał na strims World.

1

Bramka Cardiff po takim kursie. Elegancja.

3

Kto dziś zarywa nockę i ogląda derby LA?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?