Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Hiacynk Ja sam myślałem że po tej kontuzji się już nie podniesie.W tym wieku taka kontuzja w większosci przypadkowo konczy kariere.
45
Historia Zlatana jest niesamowita.W Manchesterze podczas jednego z meczów doznał kontuzji zerwania więzadla krzyżowego.Wielu mówiło że po tym już Ibra nie wróci do gry i odpuści sobie.Tymczasem przeniósł się do USA i zgniótł tą lige po czym idzie do ligi włoskiej i strzela swobodnie bramki w wieku 38 lat i wgl nie czuć tej jego metryki wiekowej.
Legenda.
1
@SonBarcaGoku On zawsze będzie dużo strzelał.Nawet gdy będzie miał 40.
0
@mekston Ładny wynik Cristiano.
6
Sytuacja Coutinho jest wręcz tragiczna dla Barcelony. Raz że nikt go nie kupi bo się nie opłaca a dwa że Barcelona nie widzi go raczej co powoduje tylko jedno rozwiązanie tego problemu czyli kolejne wypożyczenia. Nie dość że Barcelona nie będzie z niego korzystała to jeszcze będą mu musieli płacić część pensji by ten mógł sobie kopać piłkę na wyspach czy gdzie tam chce. Cytując Kucharczyka.Fatalnie.
0
@Colon coś widziałem
3
@Colon Pedritooo
1
@SkN Ogólnie ta piłka w czasach Pele była bardzo dziwna. Wiedza taktyczna była na bardzo niskim poziomie. No i technologia, treningi, przygotowanie fizyczne itd jest zupełnie inne niż kiedyś.
4
@Colon zgadzam się proszę pana.
2
@SkN W sumie jestem ciekawy jak prezentował się Pele i na ile był dobry z tego co o nim się mówi. Ciężko znaleźć jakieś dobre materiały na temat Brazylijczyka.
2
@VamosRakieta No tak to już jest :v
0
@Esteban_ Ja już mam prawie 2k :v
4
GP Wielkiej Brytanii dla Hamiltona czy widzicie kogoś innego?
2
@Hushovt Sztos ta 1 na fonie
0
@DaPi przy każdym można się wybronic
5
@MESSIah16 Nie ma takiego czegoś jak najlepszy sportowiec bo nie da się tego określić.
1
@MESSIah16 Napewno nie sportowiec, piłkarz tak
0
@Hiacynk A ja tam lubię i lato i zimę :v
4
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@kerouac Brown w Celticu.
1
@GIGAKOKS Zagra napewno ale ile to nvm.
1
@MESSIah16 I tak i nie.
1
@fart A ja właśnie zobaczę bo jak będzie mi się chciało bardzo spać to też jutro :d
3
@DaPi Zawsze to mnie bawiło. Te nieprzedryblowanie a naprawdę lubię VVD.
0
@barcelonaLM Sam miałem coś złożyć ale jednak odpuszczam
11
@kamilop Will ma takie wahania formy że wolę Fatiego 100 razy.
3
@barcelonaLM Nie typowalbym pierwszych spotkań bo to dla zawodników tak jakby nowy sezon.
1
@FeloRPS Wiesz co wariat ja będę pewnie oglądał na tv ale na bank będziesz miał na strims World.
1
Bramka Cardiff po takim kursie. Elegancja.
3
Kto dziś zarywa nockę i ogląda derby LA?