17

Ale co Auba zrobił przy drugiej bramce to jego.

16

Ktoś może śmiać że Arsenal wygra jakiś tam puchar i wielkie halo. Otóż nie. To właśnie puchary budują drużynę i wiarę we własne możliwości.To będzie dobry początek dla Artety.

5

29 bramka Auby w tym sezonie. Szef.

1

@mekston Jestem ciekawy czy Messi go w bramkach przegoni w LM.

0

@Striker No kogos wyznaczyć trzeba byku ;v

4

@meteo100 Wszyscy topowi jezdzili w topowych timach.

3

@myscooter Nawet jeśli będa miec auta na podobnym poziomie to i tak Lewis zjada reszte.

4

@myscooter Pamiętaj że Hamilton wciąż ma jeszcze przed soba z 5 lat dobrej kariery.Jeśli będzie miał na koncie +10 mistrzostw to nie bedzie GOAT?

1

Jedyna szansa dla Bottasa żeby wygrać z Lewisem to jest wygranie kwalifikacji.W samym wyścigu mam wrażenie że choćby dał z siebie 150% to i tak nie ma szans.

5

Brawo Leclerc ! :d

1

@Chaoss Coś w tym jest że Hamilton jedynie z czym będzie walczył to z Covidem.

10

Myślę że Hamilton wyrówna w tym sezonie rekord mistrzostw Schumachera,zrobi swój własny rekord i będziemy mogli spokojnie nazwać go królem tego sportu.

1

@Tomo1989 Solidny kandydat.

2

@Chwytliwy A z ciekawości czemu?

5

@IronSanHybrid @Coutinho007 @Chwytliwy 3 odpowiedzi i 3 innych kandydatów.Podoba mi sie to panowie.

1

Najbardziej przepłacony zawodnik ostatniej dekady?

0

@Arkon Henrego to traktuje jako skrzydlowego/10 i napastnika ;d

1

@Arkon Ja mg podać tylko tych co moglem ogladac czyli
Nazario,Ibra,Suarez,Lewy i nie wiem może Aguero

0

@Arkon Mi się wydaję ze miał więcej pecha ;v

0

@Gaucho To zoba akcje z Ajaxem ;v

0

@Arkon Cechy Ibry:
-wykończenie
-technika
-drybling
-przeglad pola
-gra głową
-inteligencja pilkarska
-ustawianie się
-piękne bramki
-poziom przez 20 lat
-czytanie gry
-wirtuoz

0

@Arkon Jeśli oceniamy same umięjetności to Ibra top5 na spokojnie.

3

@Grubson06 Co nie zmienia faktu że jest najlepszy.

3

James Harden pokazał po raz kolejny kto jest najlepszy indywidualnie w lidze.
49 pkt,9 zbiórek i 8 asyst.
MVP

22

@Grzegorz12366 raczej koniec

7

@donleo12 Czarnym koniem to może być Atalanta a nie zespół który jest naszpikowany gwiazdami.

2

@donleo12 Psg czarny koń?

3

@Coutinho007 Otóż to.

1

Na jakiej pozycji powinien według was występować Frenkie? Dla on zawsze był i zostanie klasyczna 5.

0

@semafor Tylko że zarówno Mbappe jak i Di Maria trzymają poziom. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?