Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Colon Mroczny Rycerz
1
@Szicek10 Dokładnie :v
2
@AlexMQUC @SHIBA cos wstawiał
1
@Daviix7 Ja tam wolę zwykła wodę niegazowana.
0
@Colon Oczywiście. :d
0
3 godziny czekania do meczu Portland vs Houston. Zaproponujcie mi jakiś film na 2h mniej więcej. Tematyka dowolna byle by był ciekawy .
0
@avexavi Napewno.
0
Ładna akcja Fulham.
3
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
0
Gol dla Fulham 1:0
1
@Joe_Pesci Albo po prostu mówisz : Hej. Znam Tomasza Hajto.
6
@damianex10 Sztos. Najlepszy smak.
1
@DaPi Mój ulubiony smak obok strongow
1
@kerouac Znaczy czasem wypije szklankę lub dwie ale zazwyczaj unikam :v
1
@kerouac Ja ogólnie nie jestem jakimś fanem mleka :D
1
@budel17 oszczędzają go na play offy
0
@jacobFCB Skazany na śmierć
1
@Danny Gaucho Pozdrów ją
0
@Aureczek Raczej nie.
4
@Joe_Pesci No filozof to akurat niezły niego jest.
5
Oby Brentford dało radę dziś. Fulham już było w Premier League niedawno i nic nie pokazali. Wydali ponad 100 baniek na piłkarzy a oczy strasznie bolały od ich gry.
0
@Hiacynk W United chyba wyjdą sami rezerwowi.
19
@Statistics Ja noszę maskę z szacunku dla osób pracujących w sklepach.
0
@Maniek9444 I tak i nie.
Może ze względu na wirusa nie chce.
5
Angielski Neymar.
5
@MaTt_BarcaFan To jeden z atutów la rambli.Tu jest wszystko o wszystkim.
1
@BarcaInfo Ciekawe czy będzie celebrował bramki przeciwko im ;vv
0
@sebasek99 Zdecydowanie Dojcze.Głównie ze względu na poziom życia.
14
Pamiętam jak to były spekulacje na temat Krzyśka Piątka w Barcelonie.To były czasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika