2

@Colon Mroczny Rycerz

1

@Szicek10 Dokładnie :v

2

@AlexMQUC @SHIBA cos wstawiał

1

@Daviix7 Ja tam wolę zwykła wodę niegazowana.

0

@Colon Oczywiście. :d

0

3 godziny czekania do meczu Portland vs Houston. Zaproponujcie mi jakiś film na 2h mniej więcej. Tematyka dowolna byle by był ciekawy .

0

@avexavi Napewno.

0

Ładna akcja Fulham.

3

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

0

Gol dla Fulham 1:0

1

@Joe_Pesci Albo po prostu mówisz : Hej. Znam Tomasza Hajto.

6

@damianex10 Sztos. Najlepszy smak.

1

@DaPi Mój ulubiony smak obok strongow

1

@kerouac Znaczy czasem wypije szklankę lub dwie ale zazwyczaj unikam :v

1

@kerouac Ja ogólnie nie jestem jakimś fanem mleka :D

1

@budel17 oszczędzają go na play offy

0

@jacobFCB Skazany na śmierć

1

@Danny Gaucho Pozdrów ją

0

@Aureczek Raczej nie.

4

@Joe_Pesci No filozof to akurat niezły niego jest.

5

Oby Brentford dało radę dziś. Fulham już było w Premier League niedawno i nic nie pokazali. Wydali ponad 100 baniek na piłkarzy a oczy strasznie bolały od ich gry.

0

@Hiacynk W United chyba wyjdą sami rezerwowi.

19

@Statistics Ja noszę maskę z szacunku dla osób pracujących w sklepach.

0

@Maniek9444 I tak i nie.
Może ze względu na wirusa nie chce.

5

Angielski Neymar.


5

@MaTt_BarcaFan To jeden z atutów la rambli.Tu jest wszystko o wszystkim.

1

@BarcaInfo Ciekawe czy będzie celebrował bramki przeciwko im ;vv

0

@sebasek99 Zdecydowanie Dojcze.Głównie ze względu na poziom życia.

14

Pamiętam jak to były spekulacje na temat Krzyśka Piątka w Barcelonie.To były czasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?