Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bruno z kolejną nagrodą.
1
@BarcaInfo Dobra wiadomość.
1
Kluski z kurczakiem i papryką.Polecam.
0
@KamilZ A mi się wydaje że to jest obecnie najlepszy klub dla Sancho.
1
@jacob345 Rash-Martial-Sancho
Pogba-Bruno-Matić
Shaw-Harry-Lindelof-AWB
De Gea
Na papieprze dobrze to wygląda.
2
Myślę że do końca tego tygodnia powinno być klępniete.
7
@Hiacynk Postarali się.
19
@Woland10 Bo liczą wywalczenie karnego jako asysty.
4
@NismoFCB Na prawym skrzydle.Gra tam Grenwood który nie był i nie będzie rasowym skrzydłowym bo jest szpicą.Zresztą jeśli chcesz wygrać mistrzostwo i LM musisz mięć dobrą kadrą a Sancho jest dobry.
0
@Barca1922 Pachniało tym transferem od dawna.Mogli by się skusić na Grealisha+jakis obrońca i kadra kompletna.
0
Info o Jadonie od w miare dobrego zródła.
2
We wtorek finał play offów o premier league.Kogo byście woleli zobaczyć w najwyzszej klasie rozgrywkowej.Fulham czy Brentford ?
1
@Coutinho007 Kiedyś lubialem jeść byle co o każdej porze ale od 3-4 lat dbam o to co jem, kiedy i o której:v
1
@Coutinho007 Mam dokładnie rozpisane co jem danego dnia i o której godzinie i jakoś przyzwyczaiłem do tego swój organizm:d
5
@Szicek10 O tej godzinie?Nic.po 20 nie jem.
3
Portland bez Lillarda to przeciętny zespół.Dame ich keruje mocno w każdym meczu.
8
@Coutinho007 Brak kdb. Słabi ci kibice
5
@takisobiektos Ja naczelny fan Jamesa Hardena
4
@Hiacynk On czerpał radość z gry w piłkę. Niesamowity luz w grze. Do tego te magic klepki z Messim.
2
LeBron kiedyś powiedział że Tatum będzie wielki. JT ma papiery na wielkie granie. Możliwości ofensywne imponuja mocno.
0
@MESSIah16 Ma fundamenty czyli Pepe, Laca i Auba. Zobaczymy.
1
@VamosRakieta działam jak maszyna xD
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@MESSIah16 Zidane efektowniejszy ale Xavi bardziej efektywny.
0
@NeroTFP Co fakt to fakt. Diego zawsze bd numerem jeden w Argentynie.
1
@Danny Gaucho a mi się nawet wydaje że on w defie był niezły.
0
@dominik127pl Myślałem że wymienisz Jonesa
0
A najbardziej niedoceniany zawodnik?
1
@Colon Lautaro Martinez
0
@damianex10 Kiedyś pamiętam jak słuchałem tu jest scierniskooooo