Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A co do Napoli to bezjajeczne i to strasznie.
22
Na ostatnie 10 meczy Lautaro strzelił 2 bramki. Boli was wielki Lautaro?
0
Lautaro zamyka japy
4
@Hushovt Suarez gdy podejmuje próbę dryblingu
0
@marcin000019 Jeśli chodzi o mistrzostwa świata to nie widzę innej opcji. Cała trójka kluczowa dla Brazylii.
0
@marcin000019 Garrincha, Pele i Ronaldo muszą być.
1
@monsterrize Adama jest świetny jak mu dasz piłkę na wybieg. Ma fajny drybling ale gra kombinacja leży.
2
@NeroTFP Pele, Ronaldo, Garrincha, Zidane, Xavi, Cruyff, Carlos, Cafu, Cannavaro, Beckenbauer, Neuer.Ale to tak na szybko.
4
Lautaro wchodzi :v
0
@NeroTFP Chyba nie. Każdy będzie miał inna.
0
@DanielOOL włoska szkoła
0
@dammar91 Też chcesz być takim dzikiem?
5
@osa91 Ty ale Sancho to zostaw chłopie
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
2
@Ghotti Nie czuje gry na 3 obrońców.
2
@Ghotti Nie nadaje się do 352
1
@Oskar00 Potrafi nieźle pokrecic ale często podejmuje zle decyzje.
4
Ale pudło Insigne.
3
@PatrychoO Ładnie zielek to otworzył.
0
@Colon Latał dziś cały dzień i biedak się zmeczyl.
0
Icardi czy Lukaku? Który lepszy?
0
@Colon A mój kocur już śpi.
1
To 3-5-2 jest idealne dla Conte. Chyba w każdym klubie tak grał.
0
Inter brameczka.
4
@DanielOOL Sanczez w dużo lepszej formie a Lukaku gra swoje a Conte jest mądrym trenerem.
2
@pauletaa Oby nie do Lublina
1
@KmN Chelsea bo Lampard
2
@Andi18 Dopóki Juve nie spadnie do drugiej ligi to nie ma co liczyć na innego mistrza
3
@MarioVeB! Byk niesamowity. Oglądałem trochę Sassuolo i robi niezły wiatr. Gdy go nie ma tracą bardzo dużo
0
@koziar 9,47. Spacjaaaaa