Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jack Grealish i Villa się utrzymuje w lidze!
2
@badej60 Mówisz i masz.
1
Lingard? No odważnie.
1
@adi7adi8 Zawsze tak wykonuje.
1
Bruno..
On nie ma układu nerwowego. Król.
5
Vardy banią w spojenie. Oj.
1
@bixmix Też mi się tak wydaje.
1
@puyol_presidend5 Tak ale teraz Lisy wiedzą że muszą zagrać o wszystko bo Chelsea pewnie wygra.
1
Kurs na Leicester na live 4.00.
Kusi mocno :D
7
Auba jeszcze 2 i król strzelców. Vamos
1
Zacznijmy dzisiejsze spektakle :v
3
@LioMessi10 Tak jest
1
@Proxi fortuna aaa.
1
@damianex10 Dokładnie.
1
@niepoprawniepoprawny Niestety.
3
@niepoprawniepoprawny Nie wiem skąd się bierze na to moda.Dopiero mijałem jakiegoś dzieciaka a po chwili widze go z papierosem.
o.o
11
To ile ludzi młodych u nas w kraju pali papierosy jest przerażające.
5
@TheGoldenEleven Nazario
1
@Kettger United ma bardzo dużo remisów.
2
Skład Manchesteru na dziś.
0
@Slazmi Język angielski jest piękny :dd
69
@AdiKingu96 Legenda jak najbardziej.
1
@cules100pro Pogbe kupywali jako gwiazde wloskiej ligi i mlodego zawodnika.Sancho to samo.
12
@kampe Mogłeś nawet ty mieć ale o tym nie wiesz/wiedziales.
2
@Jacu327 Napewno w nie w United.Tam raczej już nie chcą takich gwiazd.
9
@Bamboleo United
5
@Shapiro Tatary-Lublin.Nikt tam nie chodzi po 20.
1
@NeroTFP Chyba Messi.
5
João Félix w tym sezonie strzelił tylko 6 bramek dla Atleti w lidze.Bardzo malutko jak na 125 mln.Ale jego idzie zrozumieć ze względu na trudny klub+pierwszy sezon w nowej lidze.
1
@Kamiloza91 Lisy darze większa symaptią ale wole jak United w niej będzie.