Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Inteligetne osoby zawsze myślą tak samo.
hihi
16
@betonito Śmiechy ale on zjada swoją kreatywnością całą naszą pomoc.
0
@BarcaInfo Ramos jeszcze jak grał na PO ;v
0
@barcelonaLM Bramki Ronaldo to najpewniejszy typ w tym roku.Chyba na 20 meczy tylko w 2 nie strzelał.
3
Typy od Andrzeja na ostatnia kolejke ;v
1
@kerouac Dużo osób ich spisuje na porazke ale ja się tam nie zdziwie jak wygraja ;v
0
@Chwytliwy Czuję że to może byc jeden z najlepszych meczów w tym sezonie.
1
@kerouac Kontuzje a Turek pauzuje za czerwo
4
Leicester dziś bez Chilwella,Maddisona,Pereiry i Soyuncu.Jeśli uda im się coś dziś ugrać to będzie to sukces na miare prawie mistrzostwa Anglii.United praktycznie w pełnym składzie.
2
Bramki w tym roku w lidze :
1.Ronaldo-20
2.Lewandowski-15
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tak to można grać.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/115628317_1598643986984394_7654804374888687186_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Y92qM1o34ZkAX_6C6tF&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=9c76add494def297b76e4a24d2d50355&oe=5F419DDB
7
@Janiama Co racja to racja. Tu się nie opłaca inwestować.
4
Zieliński co porobił łatwo Marlona.
2
@Hushovt Klasyka w Polsce.
0
@puyol_presidend5 Wiem byku. Tak swiruje tylko
1
@puyol_presidend5 Boli i ma boleć
2
Idealne ustawienie defensywy Napoli. Boli was wielki Gattuso?
1
@Kajtek77 Ostatnio mama zrobiła. Zjadłem sam prawie :(
2
Ulubione ciasto? Właśnie jem tiramisu od babci i wchodzi ostro.
0
@IronSanHybrid Ja również lubię Harrego ale lotr również :v
2
@sendesara Xavi chyba.
7
@IronSanHybrid Lotr to klasyk klasyków.Muzyka, postacie, klimat to wszytko jest na topie.
12
@malicinho Już nie chodzi o bramki bo każdy napastnik przechodzi kryzys czasem ale jego wgl nie ma w grze. Zero wpływu na mecz.
0
@arraco Skoro on jest wart 111 mln to nie wiem ile taki Mbappe.
1
@wpwelement Dla mnie bomba.
1
@Colon Tak jest panie Colonie
2
@Chwytliwy Ja też dziś kosilem byku.
1
@damianex10 O proszę. Myślałem że nikt nie wymieni Przemka. Bardzo dobrze się go słucha.
1
Kto jest waszym ulubionym komentatorem sportowym? Chodzi mi o futbol oczywiście.