Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie ciekawe kogo Vital wezmie z przyjmujących na IO.
Wiadomo że napewno będzie to Leon i Kubiak i zostają dwa miejsca wolne a kandydatów kilku.
Szalpuk,Bendzi,Śliwka,Fornal,Kwolek?
0
@Pewex Varane,Kimmich,KDB,Sancho,Mbappe.
0
@Katalonbar Bo lubią mieć na ciele siebie
1
@kerouac To jest dobre pytanie mój drogi
2
@jeyx77x Pytanie czy dadzą zawodnikowi z drużyny która nie zdobyła mistrza.
2
@Danny Gaucho Też mi własnie przyszedł do glowy ;v
0
Komu byście dali zawodnika sezonu w Premier League?
4
Zielone drewno w formie.
0
@Kengo Greenwood ma napewno lepsze wykończenie i timing.
3
@Hiacynk A początki miał ciężkie.Nie był pierwszym wyborem ;d
14
@bartekmess Dla Greenwooda dobrze że Euro przełożyli bo pewnie dostanie powołanie za rok.
2
@Arkon Chyba mój ulubiony wątek to właśnie ten z Clattenburgiem.Bardzo fajnie wyjasnia wszystkie sporne akcje.
4
@Arkon Miałem o tym pisać.Bardzo fajny programik.Do tego Twaro to prowadzi więc nie może to być złe ;v
2
@Jakchcesz Jakies ploty kiedyś były ale ucichły.
3
Gwiazda.
0
@barcelonaLM Z tym się nie da skończyć. Jak zaczniesz to nie ma końca.
2
@VamosRakieta a to nie bilans decyduje byku?
0
@Piorun Wystarczy im remis jeśli Chelsea przegra z wilkami :v
0
@Hiacynk Chyba jednak nie wyszarpia :D
9
Wilki vs Chelsea i Leicester vs United. Wszyscy o coś grają. Szykują się niezle widowiska.
2
@VamosRakieta Dobry mecz i to serio
0
@CalcioFan Ciężko powiedzieć na ten moment :d
3
Bendzi w pojedynkę niszczy Niemców. Pięknie się go ogląda.
5
@Hiacynk Różnica klas jest bardzo widoczna
3
No i tajbrek będzie.
Bardzo fajne dwa sety od drugiego składu.
1
@FC1899Barca Tylko Leicester musi wygrać a ma kontuzji dużo.
2
Połączenie Bednorza i Leona to coś wspaniałego.
0
Chelsea bez podjazdu dziś.
0
Muzaj z ofensywa zagrywka. Fajnie.
0
@pawel0304 Przecież on cały sezon miał kontuzje. Czemu nie podasz jego statystyk z poprzedniego sezonu?