Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niemcy wygrywają 25:18 pierwszego seta.
10
@pawel0304 Pogba? Przecież on jest jednym z najlepszych w United.
5
Niby sparing ale Niemców to trzeba po prostu ogolic. Jedziemy!
1
Greenwood... Wspaniały dzieciak.
2
W sumie pewnie Pogba nie kontrolowal tego a instynktownie zaslonil twarz. Zobaczymy jaka będzie druga połowa.
1
Co ten Pogba xd
0
Składy:
Manchester United: De Gea, Fosu-Mensah, Williams, Maguire, Lindelof, Matic, Pogba, Fernandes, Greenwood, Rashford,Martial
West Ham United: Fabianski, Cresswell, Johnson, Diop, Ogbonna, Noble, Rice, Soucek, Fornals, Bowen, Antonio
5
@Homeopata8989 Czyli topka trenerów.
0
@PrinceDamon Teraz jest event.Jakos idzie ;d
0
@Cariones na jakim servie
0
@PrinceDamon vidgar
4
@Avada Kedavra Expie w metinie
0
@Mario96w Ewentualnie Rashford
1
@Mario96w Ja chyba dziś postawie na bramkę Martiala.Kurs 2.00
0
@ksobi Taki Bayern to już wgl by był nie do ruszenia bo oni biją ogorów po 5 czy 6 do 0.
Słabsze zespoły polegają na defensywnej piłce i nie mogłyby robić dobrego bilansu.
14
@ksobi Co nie zmienia faktu że pomysł jest mocno średni ;v
17
@stone80 Do bani pomysł.To Atletico co rok by walczyło o utrzymanie?
1
@Yanek Ronaldo gra na takiej pozycji że tak naprawde może do 40 kopać.Do tego u niego przygotowanie fizyczne jest zawsze na wysokim poziomie.
1
@Witekk10 Czy niebieski to nie wiem ;v Lubie ta lige.Lubie Lamparda więc ich ogladam ;d
9
@Hiacynk Chyba mecz bezpośredni.
2
@Ratamahatta Havertz przy takim wzroście wydałby się klocem bo ma prawie 1,90 ale porusza się bardzo dobrze z piłką.Podobnie do Pogby który też jest mega wysoki ale zwinny.
0
@Tomo1989 Ale to United najlepiej punktuje w lidze od transferu Bruno ;v.
0
@Hiacynk No pewnie dlatego szykują sie na mocne bicie.Im więcej bramek tym lepiej.Mysle że takie 3 lub 4 do 0 było już by pewne LM.
5
@JimMorrisonFCB Willian prawdopodobnie odchodzi,Odoi bardzo mocne ma wachania formy a Loftus i Mount do rotacji
0
@Hiacynk + United ma pierwszy mecz z Lisami wygrany 1:0.
1
@Arkon Niby tak ale ja akurat lubie siatkówke i nawet sparing to dużo :dd
0
@Arkon Pewnie jakby Live walczyło o tytuł to bym obejrzał. ;d
9
@Hiacynk Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Kante-Kovacic
Rewelacja.
0
19:00-United vs West Ham
20:30-Polska vs Niemcy (sparing siatkówka )
Brzmi ciekawie.
2
@Chwytliwy Bóg futbolu znowu zadziwia