1

Niemcy wygrywają 25:18 pierwszego seta.

10

@pawel0304 Pogba? Przecież on jest jednym z najlepszych w United.

5

Niby sparing ale Niemców to trzeba po prostu ogolic. Jedziemy!

1

Greenwood... Wspaniały dzieciak.

2

W sumie pewnie Pogba nie kontrolowal tego a instynktownie zaslonil twarz. Zobaczymy jaka będzie druga połowa.

1

Co ten Pogba xd

0

Składy:
Manchester United: De Gea, Fosu-Mensah, Williams, Maguire, Lindelof, Matic, Pogba, Fernandes, Greenwood, Rashford,Martial
West Ham United: Fabianski, Cresswell, Johnson, Diop, Ogbonna, Noble, Rice, Soucek, Fornals, Bowen, Antonio

5

@Homeopata8989 Czyli topka trenerów.

0

@PrinceDamon Teraz jest event.Jakos idzie ;d

0

@Cariones na jakim servie

0

@PrinceDamon vidgar

4

@Avada Kedavra Expie w metinie

0

@Mario96w Ewentualnie Rashford

1

@Mario96w Ja chyba dziś postawie na bramkę Martiala.Kurs 2.00

0

@ksobi Taki Bayern to już wgl by był nie do ruszenia bo oni biją ogorów po 5 czy 6 do 0.
Słabsze zespoły polegają na defensywnej piłce i nie mogłyby robić dobrego bilansu.

14

@ksobi Co nie zmienia faktu że pomysł jest mocno średni ;v

17

@stone80 Do bani pomysł.To Atletico co rok by walczyło o utrzymanie?

1

@Yanek Ronaldo gra na takiej pozycji że tak naprawde może do 40 kopać.Do tego u niego przygotowanie fizyczne jest zawsze na wysokim poziomie.

1

@Witekk10 Czy niebieski to nie wiem ;v Lubie ta lige.Lubie Lamparda więc ich ogladam ;d

9

@Hiacynk Chyba mecz bezpośredni.

2

@Ratamahatta Havertz przy takim wzroście wydałby się klocem bo ma prawie 1,90 ale porusza się bardzo dobrze z piłką.Podobnie do Pogby który też jest mega wysoki ale zwinny.

0

@Tomo1989 Ale to United najlepiej punktuje w lidze od transferu Bruno ;v.

0

@Hiacynk No pewnie dlatego szykują sie na mocne bicie.Im więcej bramek tym lepiej.Mysle że takie 3 lub 4 do 0 było już by pewne LM.

5

@JimMorrisonFCB Willian prawdopodobnie odchodzi,Odoi bardzo mocne ma wachania formy a Loftus i Mount do rotacji

0

@Hiacynk + United ma pierwszy mecz z Lisami wygrany 1:0.

1

@Arkon Niby tak ale ja akurat lubie siatkówke i nawet sparing to dużo :dd

0

@Arkon Pewnie jakby Live walczyło o tytuł to bym obejrzał. ;d

9

@Hiacynk Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Kante-Kovacic
Rewelacja.

0

19:00-United vs West Ham
20:30-Polska vs Niemcy (sparing siatkówka )
Brzmi ciekawie.

2

@Chwytliwy Bóg futbolu znowu zadziwia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?