Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hushovt aha dobrze wiedzieć :d
1
@FeloRPS grasz w sts czy fortunie? :v
10
@Hushovt Co to za porównanie o. O
0
Karny dla Interu.
0
@LuisSalvano Jesteś bardzo dziecinny.
3
@kerouac Oj byku. Ten sport czyli bukmacherka to jest dla wytrwałych.
0
@NeroTFP Oni i tak robią maxa w tej lidze. Kiedyś nawet by nie pomyślał że takie Getafe może myśleć o le czy nawet o lm.
0
Dobrze że var został wprowadzony na salony ale jego działanie jest do poprawy.
0
@LuisSalvano Liczę że w końcu nauczysz się pisac
1
Alexis jaka forma.
6
@Patrykl145 Dzięki twitterowi będziesz wiedział wszystko o wszystkim.
1
@FeloRPS znaczy chodzi mi o styl
0
@bixmix No ten weekend średnio udany z kuponami :v
1
@MichalZZZ Stara szkoła.
0
@sendesara Ronaldinho nigdy nie był super strzelcem.
0
@Sysia11 tu bardziej chodzi o celowe pisanie danego klubu z małej litery.
2
@Hushovt Chyba za mało mobilny
5
@Hushovt dla 5 latka może tak
0
@Mesi12 Pisanie klubów piłkarskich z małej litery strasznie razi w oczy
0
Jeśli ktoś popełnia notorycznie błąd ortograficzny to można uznać to za upośledzenie?
4
Ramos wyprzedził Griezmanna w bramkach w lidze. Duża robotę robią tu karne ale i tak super wynik jak na stopera. Chyba 11 bramek w lidze.
1
@Gaucho Jest dobrym obrońca ale tyra w tym sezonie mecz w mecz. Zero odpoczynku i spadek formy jest widoczny.
0
Stawia ktoś Real dziś? Kurs 2.40 ale grają o nic.
2
@Chwytliwy Chyba kdb
0
Jak już Ole chciał odpuścić ten puchar to mógł cała rezerwę wysłać. A tak dał pół na pół i jeszcze ustawienie na 3 z tyłu.
0
@A_Gomesinho_21 kupon
2
Samoboj i dwa babole de Gei. Po taki meczu trzeba się napić i zapomnieć.
3
@Tomo1989 Po jednym meczu xdd. City też nie ma szans?
2
United ma świetnego bramkarza na wypożyczeniu w Sheffield i to w niego powinni inwestować. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny a David od 2k18 gra tragicznie.
1
@damiano996 Kiedyś był najlepszy na świecie