Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Zbyt duże przywiązanie do klubu ale kiedyś to kto wie.
1
Marcus Rashford jest bliski wykrecenia double-double w lidze. Obecnie ma 17 bramek i 9 asyst. Jego zdecydowanie najlepszy sezon.
0
@Kamilos84 Obie strzelą to napewno ale jak się zakonczy to nie mam zielonego pojęcia ;v
1
Ważny mecz za chwilę bedzie miał miejsce w lidze angielskiej.West Ham zmierzy się z Watfordem.Obie ekipy mają po 34 pkt.Szerszenie mają trochę gorszą sytuacje bo dwa ostatnie mecze to City i Arsenal.West Ham zmierzy się z United i Aston Villa.
Jak coś to za 15min leci w c+.
0
@Shapiro Fakt jest taki że nie zdobyli i tyle ;vv
0
,,Jeżeli Manchesterowi United uda się zakończyć sezon w czołowej czwórce, to będzie to zasługa bardzo dobrej gry w drugiej połowie sezonu.
Kiedy grasz dobrze, zasługujesz na to. Oprócz tego, wszyscy wiedzą, że Czerwonym Diabłom więcej niż raz dopisało szczęście.
Inni nie mieli tego szczęścia. Dla przykładu, nam go zabrakło.''
Jose Mourinho/MEN
12
@BarcaInfo Technicznie top3 na świecie.
2
@TheGoldenEleven Neuer
Alves-Puyol-Vidic-Evra
Zidane-Xavi-Beckham
Sancho-Nazario-Nani
To tylko 11 wyłącznie symaptii.
3
@Herato To będzie katastrofalny deal.
9
@BarcaInfo Piękna akcja Viniego ale ci obrońcy to jakiś zart ;v
3
W sumie zabawne te tańce ma Pogba ;v
https://x.com/Mutd_Ke/status/1282721531056074758
1
@Danny Gaucho freestyler
0
@Misugi14 Napewno
4
Kibice w Anglii będą mogli wrócić na stadiony w październiku.
/BBC
1
@Arkon Upamecano to kot totalny.Za niego dałbym nawet 100 baniek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W ostatnich 8 meczach ligowych Messi strzelił tylko dwie bramki.Chyba dawno Leo nie miał takiej serii.
3
@damiano16398 To gazety zaoferowały a nie Paryż.
6
@Ratamahatta Za Ernesto była jeszcze gorsza padaka ale Real sobie słabo radził.Teraz jest trochę lepsza padaka ale Real zdecydowanie lepiej gra.
9
@Hiacynk Czy z Valdkiem czy z Setienem ta liga i tak by była przegrana.Poziom drużyny od dłuższego czasu jest marny.
5
@Oskar00 Jeśli Real wygra LM to na 99% dostanie Ramos.Raz że jest najlepszym zawodnikiem Realu w tym sezonie a dwa że jest bardziej medialny niz Benz.
0
@escarabajo Co nie zmienia faktu że Alexis i Miki wypadają blado przy Bruno
4
Brutalne statystyki.
12
Manchester United nie przegrał żadnego meczu odkąd kupił Bruno Fernandesa.Ta passa trwa już 19 meczy.
wow
1
@Arkon Gdyby liczyć punkty od restartu to United by było 1 albo 2.
2
@Mario96w na wieczór siada idealnie
0
@FanRamosa a idź pan
8
@PuszkinFan Ja się spodziewałem że pokonają Osasune.
1
@Chwytliwy wzajemnie byku
1
@Chwytliwy Szczerze to chciałbym zobaczyć najlepszy skład zarówno Chelsea jak i United ale całkowicie zrozumiem jak będą mocne roszady.