Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107951550_3610177425677992_2813345941810016930_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=anlUgVFoV0gAX-QTC-y&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=91efbba619141114f2adbb40f4911ab3&oe=5F34116E
2
@BarcaInfo Nie opłaca się już w niego inwestować.
5
@Hiacynk Real imponuje w tym sezonie pod tym względem.
3
@Kusco15 Wygra z Trampkiem
1
Ferran Torres, prawoskrzydłowy Valencii, trafił na transferową listę życzeń Manchesteru United. -Marca
Ciekawa opcja jakby im się nie udało z Sancho.
0
@Danny Gaucho Ciężko będzie komuś przebić Giggsa.
1
@NeroTFP Podobno Leon kontaktował się coś z Verva ale ciężko będzie narazie by zagrał w Polsce
1
@Hiacynk puchar Anglii obowiązkowo do obejrzenia
0
@NeroTFP Już za tydzień nasze chłopy grają. Niestety sparingi ale zawsze coś xD
2
@Chwytliwy ajaj bo się zaraz czerwoniutki zrobie
1
@Chwytliwy a do mnie masz szacunek byku?
0
@BarcaInfo W tym sezonie jest szefem w Bayernie na środku obrony.
1
@Hiacynk Paryż gdy ma pełną kadrę jest bardzo mocny. Chyba nikt nie ma tak dobrej ofensywy. Atalanta nie będzie mogła po prostu grać swojej piłki ale życzę im jak najlepiej.
0
@Chwytliwy Ja osobiście nie kibicuje żadnej drużynie a po prostu ta liga jest moją ulubioną i życzę powodzenia każdej :p
1
@Homeopata8989 Też mi się wydaje że na Paryżu się zatrzymaja.
4
Chelsea wygrywa 1:0 z Norwich. Zobaczymy jak odpowie Leicester i United.
1
@Chwytliwy Bardzo dobry transfer Chelsea.
4
Był owoc a więc czas teraz na warzywo. Jakie ulubione? U mnie papryka. Dobrze przygotowana i ciekawie połączona potrafi wybornie smakować.
0
@MarioVeB! Nie ale lubię degustowac się różnymi smakami
3
Ulubiony owoc? U mnie to jest winogrono.
1
@Bykunn ten temat zawsze jest ciężki bo zależy od wielu czynników.
0
@Bykunn Byku. Ty masz swoje a ja mam swoje. Nie musimy się zawsze zgadzać :v
2
@SHIBA Mieszkałem w Danii i moi rodzice nie głosowali bo mówili że po prostu im nie wypada.
2
Korwin znowu o kobietach które są mądre ale nie inteligentne xd
1
@damiano996 Nie nie może. Nie wie co się dzieje w kraju. Nie mieszka w tym kraju. Nie interesuje się tym krajem skoro powiedział arivederchi. I ma głosować tylko dlatego że jest Polakiem? Chcesz mieć wpływ na kraj w którym nie mieszkasz? To żart?
4
@Europejczyk1980 To nie jest ciekawe a straszne.
0
@damiano996 Ty nie rozumiesz.
0
@damiano996 To każdy tak może zrobić czyli wyjechać i zagłosować se od czasu do czasu. Świetnie.
0
@Janiama Mieszkałem trochę i idzie się przyzwyczaić. Bardzo mili ludzie :D
4
@Kajtek77 Fajna drużynka