Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ole o pucharze Anglii :,, Ci piłkarze potrafią się zregenerować. Puchar Anglii doda wszystkim energi '' @Chwytliwy Chyba jednak wyjdzie podstawa.
0
@Avatarr tak się nie da
4
Chelsea 63 pkt a United z Leicester po 62.Ostatnie kolejki pewnie zadecydują kto będzie w LM.
0
@Ratamahatta Pique bym zostawił.
2
10 czerwonych kartek w tej kolejce. Nieźle.
0
@Chwytliwy Myślisz że Ole wystawi podstawe na Chelsea czy odpuści?
0
@Chwytliwy oglądałeś może United?
7
Chyba Barcelona to za duży rozmiar kapelusza dla Kike. Chciał zrobić Betis i w sumie gramy jak Betis.
0
Niesamowite jest to w jakiej dziurze jest ten klub.
0
Anthony Martial wow 2:0.
0
Kurs na zwycięstwo Barcelony 2.10.Kusi.
2
Jak ktoś chce zobaczyć jak Rash zrobił w bambuko obronców Palace to proszę
https://x.com/RainingGoals/status/1283854576714571776
1
@Kajtek77 Bruno to szef ale dziś gra średnio.Całe United chyba chce wygrać jak najmniejszym wysiłkiem bo w niedziele puchar z Chelsea
2
@Kettger Upokorzył 2 obronców i na pustaka
0
Rashford 1:0 United
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Leicester 2:0 nice.
0
Aston Villa 1:0!
0
@escarabajo karnego nie dał Leeds
1
Niezły sędzia w meczu Leeds.
2
Ważny mecz Leicester gra.Jeśli nie zdobędą 3pkt o LM będzie bardzo cięzko.
1
@NeroTFP A ja właśnie hity orzechowe jem :v
1
@Coutinho007 Ciekawy avatar byku
0
@Kamiloza91 Immobile po mimo że gra fatalnie ma duże szanse na ta nagrode ;f
1
@DanielOOL Podobno United też mocno się nim interesowało ;v
3
@Kapitan hawk Chyba nie ma nic gorszego niż udawanego kogoś kim się nie jest.A takich przypadków jest niestety bardzo dużo.
2
@Kwiatek67 Piłkarzem jest lepszym i to chyba każdy wie ale Dembouz wciąż jest młody.A pytanie czy prime Neymara już nie minął?
5
@Hiacynk A jak zadziurował Ronaldo przy lini?To było coś ;v
1
@Hiacynk Po brazylijsku
1
@escarabajo No właśnie myślalem nad Realem i chyba ich dam