Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Myśle jeszcze by cos dorzucic/zmienic
0
Co myślicie nad takim kuponem?
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEwMTk4MzU4NjMwMDr8gStPGpqESiMKLDc%3D&kind=M
7
@Chakalaka Ona niestety albo stety jest kolejnym pionkiem w armi Jarka.
6
@burixgm A nam niech oddadza Jesusa i gitara.
1
@Lemingoza Myśle że kazdy bez tej literki wie o co chodzi.
0
@buddy Laporta?To ten co obiecał Pogbe kupić?
0
@DanielOOL Doświadczenia nie kupisz byku
17
@BarcaInfo Zaraz po Messim powinien zarabiać najwięcej.
1
@kamilop On tu wgl nie powinien przychodzić.Nie dlatego że jest słaby ale jeszcze nie miał takiego statusu gwiazdy żeby często grać.
1
@Bernard777 Jest że będzie karny kurs 3.00
11
@culesjasiules Zgodzę się jedynie do tego że jest obrońcą ale do najlepszego to mu daleko
0
@escarabajo United na handi?
0
Co gracie byki dzisiaj?Kusi Leicester po kursie 2.05
6
@AdiKingu96 Zresztą kto mówi że Messi ma słaby sezon? Bo ja tu jakoś nigdy nie widziałem by ktoś tak pisał.
21
@AdiKingu96 Nie wiem jak można mówić że Messi ma słaby sezon. Barcelona ma słaby sezon a nie Messi.
0
Lazio po przerwie to kompletnie inny zespół. Z tyłu slabiutko a ofensywa praktycznie nie istnieje. Dobrze ze sobie wypracowali sporo punktów przed wirusem bo mogliby wypaść z LM.
1
@Coutinho007 Juve w sumie podobny klub do Barcelony.
0
@Coutinho007 Za duży tartak w pomocy. A w ataku praktycznie tylko Ronaldo dostarcza gole. No i czasem Dybala się podłączy.
1
@Colon Też ładnie wyjął.
1
Brawo Szczęsny!
7
@Jordi10 Zarówno Ronaldo jak i Immobile maja połowę goli z karnych.
2
@Naturopata Nie dogonią.
8
@Jaca27 Rywale są ale nie ma regularnosci czyli najważniejszego.
1
Juve wraca na luzikuuu
1
@Colon Dybala przegląd pola niczym Messi
0
Ale Ronaldo spierniczyl sete.
0
Dybala wchodzi i wygrywa gierke.
2
Firmino tylko 8 bramek strzelił w tym sezonie ligowym. Trochę mało jak na napastnika grającego w mistrzowskim zespole. Chociaż Bobby nadrabia innymi zaletami.
0
@VenoM Oj to poczekasz troche.
0
@BorzyKrzys Costa zjada i wypluwa Bernaderschiego.