Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Teraz to Roy Keane chyba zabije Davida Xd
0
De gea out... Omg
1
Niestety ale James i Fred to nie poziom Pogby i Martiala.
3
@barcelonaLM oczywiście że tak
5
Var... Kto wymyślił ten shit.
6
Ale narazie kopanina w pucharze Anglii.
12
No to teraz czas na United vs Chelsea.
1
@Hiacynk Ja też nie.Lubie Lamparda ale Ole też.Także niech po prostu będzie dużo bramek.
2
Pogba,Greenwood i Martial na ławce. @Chwytliwy @Hiacynk
2
@Hiacynk Troche mi ich szkoda.Jakoś mam sentyment do tego zespołu.
0
Ale lisy są dzis bite przez Tottenham. :c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@betonito A w czym Davies jest gorszy od Alby > ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci No niech ma Grosicki tą PL o której zawsze marzył i chyba hm...Brentford bo dawno ich nie było.
2
@tommyVERceti Bolid jest świetny ale Hamilton jest wybitny w tym co robi.
0
@tomono To chyba jeszcze lepiej dla Lewisa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@badej60 Też wydaję mi się że Jadon zasługuje w 100%.A co do tego drugiego to cóz... ;C
2
@Kapitan hawk Przydałoby się wygrać by podnieść te niskie morale.
0
Komu się należy?
4
@19cukier48 To też warto zauważyć
3
Bywa i tak.
1
@Khajio Sam jestem bardzo ciekawy czy zdecyduje się opuścic Borusie.
1
,,Nie wiem co na to odpowiedzieć. Trudno cokolwiek powiedzieć. Tak to już jest w przypadku przyszłości.
Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Trzeba poczekać i wtedy zobaczymy ''
/world soccer
Oj coś Jadon kręcisz ;v
2
Dziś drugi półfinał pucharu Anglii.United vs Chelsea.Według bukmacherów United delikatnym faworytem bo kurs na nich wynosi 2.35 a na Chelsea 3.25.
Na kogo stawiacie?>
1
@sebasek99 U mnie w chacie też zazwyczaj nie ma ale dziś się jakis znalazł. Ale już zrobiłem z nim porządek, wypsikalem sprayem na wypadek gdyby jego brat przyszedł i mg iść spać.
1
@Colon no właśnie on zamiast mi pomagać to śpi -. -
42
Ganianie się z komarem o 1 w nocy po całym pokoju. Polecam każdemu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kusi mocno.