4

Teraz to Roy Keane chyba zabije Davida Xd

0

De gea out... Omg

1

Niestety ale James i Fred to nie poziom Pogby i Martiala.

3

@barcelonaLM oczywiście że tak

5

Var... Kto wymyślił ten shit.

6

Ale narazie kopanina w pucharze Anglii.

12

No to teraz czas na United vs Chelsea.

1

@Hiacynk Ja też nie.Lubie Lamparda ale Ole też.Także niech po prostu będzie dużo bramek.

2

Pogba,Greenwood i Martial na ławce. @Chwytliwy @Hiacynk


2

@Hiacynk Troche mi ich szkoda.Jakoś mam sentyment do tego zespołu.

0

Ale lisy są dzis bite przez Tottenham. :c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@betonito A w czym Davies jest gorszy od Alby > ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci No niech ma Grosicki tą PL o której zawsze marzył i chyba hm...Brentford bo dawno ich nie było.

2

@tommyVERceti Bolid jest świetny ale Hamilton jest wybitny w tym co robi.

0

@tomono To chyba jeszcze lepiej dla Lewisa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@badej60 Też wydaję mi się że Jadon zasługuje w 100%.A co do tego drugiego to cóz... ;C

2

@Kapitan hawk Przydałoby się wygrać by podnieść te niskie morale.

0

Komu się należy?


4

@19cukier48 To też warto zauważyć

3

Bywa i tak.


1

@Khajio Sam jestem bardzo ciekawy czy zdecyduje się opuścic Borusie.

1

,,Nie wiem co na to odpowiedzieć. Trudno cokolwiek powiedzieć. Tak to już jest w przypadku przyszłości.
Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Trzeba poczekać i wtedy zobaczymy ''
/world soccer
Oj coś Jadon kręcisz ;v

2

Dziś drugi półfinał pucharu Anglii.United vs Chelsea.Według bukmacherów United delikatnym faworytem bo kurs na nich wynosi 2.35 a na Chelsea 3.25.
Na kogo stawiacie?>

1

@sebasek99 U mnie w chacie też zazwyczaj nie ma ale dziś się jakis znalazł. Ale już zrobiłem z nim porządek, wypsikalem sprayem na wypadek gdyby jego brat przyszedł i mg iść spać.

1

@Colon no właśnie on zamiast mi pomagać to śpi -. -

42

Ganianie się z komarem o 1 w nocy po całym pokoju. Polecam każdemu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kusi mocno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?