3

@ArdoFCB Nie bardzo.Wole zwyklą wodę.

2

@Kajtek77 Ja ostatnio skończyłem Mentalność Mamby Kobe Bryant i jestem zachwycony.

4

17

@masq Upośledzone klepanie już nie robi na nikim wrażenia.

4

Dżeki Czan.


5

@NeroTFP To jest klasyk bukmacherski ;v

0

@Danny Gaucho No w czasach wirusa to powinny być o połowe u wszystych niższe ;v

1

@DanielOOL Mocno jest hajpowany Anglik.No ale też nie ma co mówić bo niezły jest.

1

@DanielOOL Brazol upadł tak nisko ze go nie ma.A tak serio to powinien być gdzieś 5 czy tam 6.

1

5

@cules100pro Bale to wstyd?Dał Realowi bardzo ale to bardzo dużo.Hazard?Dopiero co przyszedł i miał caly sezon kontuzje.Dembele też przez kontuzje nie może pokazać swojego potencjału.Pogba zawsze trzyma poziom.

0

@Coutinho007 Powiedział że mimo wirusa cena będzie tak sama jakby nie było tego wirusa.Nie wiem czy jakiś klub jest w stanie pokryć obecnie ten transfer.

0

@Coutinho007 Borusia podobno chce za Sancho powyżej 150 baniek.Tak chociaż mówił ich dyrektor ;v

1

@blaugrana1980 Zresztą Borusia raczej po ostatnich przygodach z Dembele i Barceloną pewnie nie chce nawet rozmawiac.

3

@blaugrana1980 Pewnie dlatego że Barcelone nie stać na Jadona.On chce zresztą do Anglii.

5

32

@BarcaInfo Najlepsza opcja ze wszystkich to własnie Jesus.

1

@NeroTFP Piękny :D

4

@Adamski69 Dinho to chyba jedyny zawodnik którego każdy lubiał.Nie ważne czy kibic Realu,Bayernu czy Legii Warszawa.On jakoś budził sympatie wszystkich.

3

@MrCule_X Wydawało się wtedy że ta klauzula jest wysoka.

6

@NeroTFP Cały Ronaldinho.Najbardziej utalentowany zawodnik w historii futbolu.

0

@Chwytliwy Bayern

0

N’Golo Kanté będzie jedynym nieobecnym piłkarzem ekipy The Blues w trakcie niedzielnego półfinału Pucharu Anglii z Manchesterem United. /cfc
Duże osłabienie niebieskich.Chociaż Kante nie imponował formą w tym sezonie to jednak by się przydał.

0

@okiemtypera_lucaxx95 z tego co pamiętam to chyba 1.65

1

@okiemtypera_lucaxx95 no taki klasyczny typ w lidze włoskiej

1

2

@Danny Gaucho Mój ulubiony serwis ale niestety zapomniałem że tam liczą asysty jak wywalczone karne :c

8

@Chwytliwy Bawiłem się z kotem

4

@Danny Gaucho Danny jak zwykle musiał wszystko popsuc :C

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?