Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Bardzo dynamiczny. W Chelsea się nie przebił bo był Hazard i Willian.
2
@BarcaInfo Statystyki Bruno v 2.0
1
@Mario96w emeryt ale wózek ma sprawny
5
@Mario96w nie wywoluj wilka z lasu
1
Bologna 1:1 Ładna akcja.
0
@KamilZ Christian Bale
5
@Odesseiron Donny ale Jack też spoko opcja
1
@NeroTFP Nie ma nic gorszego niż karny w 96 :c
0
Burley w 96minucie z karnego :c
0
@Hiacynk Wchodzi mi Tottenham na handi. Cud.
3
@NeroTFP Zidane, Deshamps, Cruyff.
1
@NeroTFP Tak naprawdę to wciąż mg zagrać w LM. Ostatni mecz grają z Chelsea.
1
Wilki właśnie strzeliły bramkę i prowadzą 1:0 z Burley. Strzelił niezawodny Raul Jimenez.
1
@Hiacynk Jakoś byłem spokojny o ten klub. To jest za dobra drużyna by spaść.
2
@koziar @Danny Gaucho
0
@MichVeB Mbappe będzie wielki. Pytanie w jakim klubie.
0
@tobiasson92 i mega ciężkie mecze.
2
@Mr8lack bramka Ronaldo
1
@Danny Gaucho Giggs ma najwięcej?
0
@koziar Erocne o.o
0
@okiemtypera_lucaxx95 I tak za rok Xavi.
1
@msmsms Władca Pierscieni to klasyk klasyków.O tym można pisać i pisać.
1
@kerouac Beckham,Sancho, Nazário
2
@jedrek7000 fersztejen fersztejen
1
@Ratamahatta Ma trochę do udowodnienia.Nadchodzi LM a więc gdzie najlepiej pokazać się jak nie własnie w niej? ;v
0
@AmigoBlancos Nie mój ulubiony.Z Realu chyba najbardziej lubie Isco.
7
@DanielOOL Jeden z najbardziej użytecznych zwodów.Szybko wykonany praktycznie każdego zrobi w bambuko.
0
@LuisSalvano Byłem tam dwa razy na wakacjach i polecam bardzo.Można naprawde solidnie wypocząc.
1
@Adamski69 Absolutnie nie.Napewno nie za ten sezon.Nie dałbym go nawet w top 5.
26
Boli was wielki Andrzej Duda?