Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@barcelonaLM Tego meczu nawet nie tykam
0
Hamilton jutro pewniaczekiem?
1
@Barney Miałem zainwestować dużo więcej ale jakoś w ostatniej chwili zrezygnowałem :d
1
@Barney Ja obstawilem ale za 5zl dla jaj xD
2
@puyol_presidend5 Minął już czas chyba.
5
@Gomess Bez Ramosa nie mają szans.
4
@Chwytliwy Szkoda że Milan tak nie mógł się grać od początku sezonu. Może by powalczyli o 3 lub 4 miejsce.
4
@Kapitan hawk choć wszyscy już posneli
1
@NeroTFP To jeszcze nie jest zespół który cechuje się regularnoscia. Ale potencjał na coś jest.
2
@PatrychoO Pumka niezłe koszulki robi.
10
Ładnie kolego ogoliłeś fortunę na 20 koła :v. @xVENUMx
0
@Bykunn To jest bardzo prestiżowy puchar. Sam Pep mówił że bardzo sobie ceni to trofeum.
1
@Bykunn ale to nie jest ogórkowy puchar
2
@Hiacynk Auba wykreca maxa w tym Arsenalu.
3
Luiz jest tak dobry że nawet nie widać Mustafiego. MVP dla brazola zdecydowanie.
1
Kolejny błąd Mendy'go. Beznadziejny mecz w jego wykonaniu.
0
Auba to szef 2:0
0
@Chwytliwy A jak Bóg futbolu gra?
2
Luiz chyba rozgrywa dziś najlepszy mecz w sezonie. Czyści aż miło.
3
@D10SLEO Za słaby jest na City. Niestety.
1
@Hiacynk Z jego baboli to można już niezły film nakręcić.
4
@Danny Gaucho Auba to najlepszy transfer Arsenalu w ostatnich latach.
4
Ederson to chyba najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie.
0
@xVENUMxOglądam na tv świrze
0
@xVENUMx Dla Mustafiego za faul na Silvie.
4
Dałbym czerwo za to.
3
Kiedy wydajesz 400 baniek na obronę a ona i tak gra padake. Witamy w Manchesterze City.
3
Oglądacie dzis pierwszy pólfinał pucharu Anglii czyli Arsenal vs City ?
Myślicie że Armatki coś ugrają?Kurs kusi bo ponad 9 gdy na City tylko 1.40.
1
@Kajtek77 Mogli by im trochę teraz sypnąć za taką perełke ;p
10
Manchester United za Masona Greenwooda zapłacił 600 funtów.Anglik urodził się w Bradford i swoją przygodę z piłką zaczynał w pobliskim Idle FC. W wieku sześciu lat przeniósł się do centrum rozwoju Manchesteru United w Halifax.
/the times.