Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@escarabajo transmisja na polsat sport news dla chętnych :v
0
@escarabajo To dobra informacja. Szkoda że Theo pauzuje.
0
Milan mocno osłabiony dziś. Zobaczymy jak sobie poradzą.
1
@bixmix Wielki Bruno dopiero 10 :(
0
@takisobiektos Trochę mało. Wiesz jak tu wygląda sytuacja w innych polskich klubach?
0
W składzie wyjściowym Cracovii tylko trzech Polaków. o.o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chodzicie na mecze drużyn w swoim mieście? Interesujecie się czy coś w tym stylu? Czy jednak tylko piłka europejska?
1
@budel17 Stepback Hardena to mistrzostwo świata.Jest paru w lidze którzy mają tak płynny ten zwód.
1
@Hiacynk Tez przepisy które obecnie obowiązują w nba są na jego korzyść.Bardzo ciężko jest go powstrzymac bez faulu.A praktycznie każdy kontakt z nim konczy sie przewinieniem ;v Zreszta Harden łączy dwie cechy a mianowice siłe ale i inteligencje.Jak sie przyjrzysz jego grze to mało kto potrafi czytac gre jak brodacz.Z nim popełnisz błąd to z automatu tracisz punk.
1
@Hiacynk Tak jest.Harden jest zawodnikiem dla którego przychodzisz na mecze.Niby robi to samo co zawsze ale za każdym razem zaskakuje.
1
@Hiacynk Ciekawe czy mój ulubiony rakietnik będzie grał.
0
@LuisSalvano Mówie to tylko z moich obserwacji.To nic osobistego swirze.
2
@JohnA Tylko że na złotą piłkę głosują użytkownicy a on raczej nie cieszy się zbyt dużym uznaniem.
20
No i gitara.
3
@Adamski69 No u LeBrona przygotowanie fizyczne to coś niesamowitego.Rok w rok tyra prawie wszystkie mecze + play offy.On zresztą kiedyś mówił że chce byc zawsze w jak najlepszej formie dla kibiców.
0
@escarabajo On zawsze imponował fizyką.
9
Niezła forma LBJ'A.
https://x.com/Lebrontr23/status/1285897648814383105
0
@NeroTFP Tak naprawdę teraz dopiero zaczyna się sezon.Nie wiem skad to przekonanie że Lewy jest takim faworytem do ZP.
6
@macio_944 W punkt.
2
@Danny Gaucho Simeone+Messi ale to by było combo.
2
@Chwytliwy Ciężko tak naprawde spieprzyć tą koszulke.Mają dobre barwy kolorystycznie.
4
@Chwytliwy Sztos jak dla mnie.
1
@Coutinho007 Rash będzie grał tak czy tak ale Mason raczej do rotacji i będzie tym czwartym wyborem za Rashem,Martialem i Sancho.
2
@kerouac Chyba Chelsea najładniejszy.
1
@kerouac No ja ogólnie 2 banki ale w next sie poprawie.
W naszej lidze #la rambla2019_FCB zająłem 92 miejsce. ;vv
2
@MesQueUnClub96 Wszystko zależy od tego czy United będzie w LM.
5
Sprytny Jadon.
1
@BarcaInfo Już w pazdzierniku podobno mają być kibice.
1
@Messibestplayerintheworld Gratulacje ;dd