4

@escarabajo transmisja na polsat sport news dla chętnych :v

0

@escarabajo To dobra informacja. Szkoda że Theo pauzuje.

0

Milan mocno osłabiony dziś. Zobaczymy jak sobie poradzą.

1

@bixmix Wielki Bruno dopiero 10 :(

0

@takisobiektos Trochę mało. Wiesz jak tu wygląda sytuacja w innych polskich klubach?

0

W składzie wyjściowym Cracovii tylko trzech Polaków. o.o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chodzicie na mecze drużyn w swoim mieście? Interesujecie się czy coś w tym stylu? Czy jednak tylko piłka europejska?

1

@budel17 Stepback Hardena to mistrzostwo świata.Jest paru w lidze którzy mają tak płynny ten zwód.

1

@Hiacynk Tez przepisy które obecnie obowiązują w nba są na jego korzyść.Bardzo ciężko jest go powstrzymac bez faulu.A praktycznie każdy kontakt z nim konczy sie przewinieniem ;v Zreszta Harden łączy dwie cechy a mianowice siłe ale i inteligencje.Jak sie przyjrzysz jego grze to mało kto potrafi czytac gre jak brodacz.Z nim popełnisz błąd to z automatu tracisz punk.

1

@Hiacynk Tak jest.Harden jest zawodnikiem dla którego przychodzisz na mecze.Niby robi to samo co zawsze ale za każdym razem zaskakuje.

1

@Hiacynk Ciekawe czy mój ulubiony rakietnik będzie grał.

0

@LuisSalvano Mówie to tylko z moich obserwacji.To nic osobistego swirze.

2

@JohnA Tylko że na złotą piłkę głosują użytkownicy a on raczej nie cieszy się zbyt dużym uznaniem.

20

No i gitara.


3

@Adamski69 No u LeBrona przygotowanie fizyczne to coś niesamowitego.Rok w rok tyra prawie wszystkie mecze + play offy.On zresztą kiedyś mówił że chce byc zawsze w jak najlepszej formie dla kibiców.

0

@escarabajo On zawsze imponował fizyką.

9

0

@NeroTFP Tak naprawdę teraz dopiero zaczyna się sezon.Nie wiem skad to przekonanie że Lewy jest takim faworytem do ZP.

6

@macio_944 W punkt.

2

@Danny Gaucho Simeone+Messi ale to by było combo.

2

@Chwytliwy Ciężko tak naprawde spieprzyć tą koszulke.Mają dobre barwy kolorystycznie.

4

@Chwytliwy Sztos jak dla mnie.

1

@Coutinho007 Rash będzie grał tak czy tak ale Mason raczej do rotacji i będzie tym czwartym wyborem za Rashem,Martialem i Sancho.

2

@kerouac Chyba Chelsea najładniejszy.

1

@kerouac No ja ogólnie 2 banki ale w next sie poprawie.
W naszej lidze #la rambla2019_FCB zająłem 92 miejsce. ;vv

2

@MesQueUnClub96 Wszystko zależy od tego czy United będzie w LM.

5

Sprytny Jadon.


1

@BarcaInfo Już w pazdzierniku podobno mają być kibice.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?