Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ghotti Nie czuje gry na 3 obrońców.
2
@Ghotti Nie nadaje się do 352
1
@Oskar00 Potrafi nieźle pokrecic ale często podejmuje zle decyzje.
4
Ale pudło Insigne.
3
@PatrychoO Ładnie zielek to otworzył.
0
@Colon Latał dziś cały dzień i biedak się zmeczyl.
0
Icardi czy Lukaku? Który lepszy?
0
@Colon A mój kocur już śpi.
1
To 3-5-2 jest idealne dla Conte. Chyba w każdym klubie tak grał.
0
Inter brameczka.
4
@DanielOOL Sanczez w dużo lepszej formie a Lukaku gra swoje a Conte jest mądrym trenerem.
2
@pauletaa Oby nie do Lublina
1
@KmN Chelsea bo Lampard
2
@Andi18 Dopóki Juve nie spadnie do drugiej ligi to nie ma co liczyć na innego mistrza
3
@MarioVeB! Byk niesamowity. Oglądałem trochę Sassuolo i robi niezły wiatr. Gdy go nie ma tracą bardzo dużo
0
@koziar 9,47. Spacjaaaaa
0
@chudymc Poprawność polityczna to shit
1
@Hiacynk Obejrzę dla Sanczezika.
0
@BarcaInfo Bale byłem kotem w Anglii. Siadalo mu niesamowicie.
1
2:0 dla Szwajcarii. Szczerze to jestem pod wrażeniem jak grają. Jak na damską siatkówkę to wygląda naprawdę nieźle.
0
@BarcaInfo Jest jakieś nowe info może o Jadonie?
0
A wstawiał wczoraj kolega od typów by grać bramkę Parmy. Kurs był chyba 1.60 :D
0
@Danny Gaucho Znaczy chodzi mi że już nie są tak pewne jak kiedyś :D
0
@bixmix Messi w ostatnich latach naprawdę nieźle strzela a Ronaldo mam wrażenie z roku na rok co raz gorzej.
5
Jak ktoś chce to zaraz nasze siatkarki grają mecz towarzyski ze Szwajcaria na Polsat sport.
6
Alexis Sanchez uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Interem Mediolan.
/La Gazzetta dello Sport
Oby to była prawda.Fajnie Alexis gra w tej włoskiej lidze i oby nie wracał do Angli.
0
@Hiacynk Zresztą zobaczymy w next sezonie :dd
0
@Hiacynk Jestem mega ciekawy które miejsce by zajęło United gdyby Bruno był od wrzesnia. ;v
6
@Zoker Trinsaoooo
14
@Cochise W punkt.