2

@Ghotti Nie czuje gry na 3 obrońców.

2

@Ghotti Nie nadaje się do 352

1

@Oskar00 Potrafi nieźle pokrecic ale często podejmuje zle decyzje.

4

Ale pudło Insigne.

3

@PatrychoO Ładnie zielek to otworzył.

0

@Colon Latał dziś cały dzień i biedak się zmeczyl.

0

Icardi czy Lukaku? Który lepszy?

0

@Colon A mój kocur już śpi.

1

To 3-5-2 jest idealne dla Conte. Chyba w każdym klubie tak grał.

0

Inter brameczka.

4

@DanielOOL Sanczez w dużo lepszej formie a Lukaku gra swoje a Conte jest mądrym trenerem.

2

@pauletaa Oby nie do Lublina

1

@KmN Chelsea bo Lampard

2

@Andi18 Dopóki Juve nie spadnie do drugiej ligi to nie ma co liczyć na innego mistrza

3

@MarioVeB! Byk niesamowity. Oglądałem trochę Sassuolo i robi niezły wiatr. Gdy go nie ma tracą bardzo dużo

0

@koziar 9,47. Spacjaaaaa

0

@chudymc Poprawność polityczna to shit

1

@Hiacynk Obejrzę dla Sanczezika.

0

@BarcaInfo Bale byłem kotem w Anglii. Siadalo mu niesamowicie.

1

2:0 dla Szwajcarii. Szczerze to jestem pod wrażeniem jak grają. Jak na damską siatkówkę to wygląda naprawdę nieźle.

0

@BarcaInfo Jest jakieś nowe info może o Jadonie?

0

A wstawiał wczoraj kolega od typów by grać bramkę Parmy. Kurs był chyba 1.60 :D

0

@Danny Gaucho Znaczy chodzi mi że już nie są tak pewne jak kiedyś :D

0

@bixmix Messi w ostatnich latach naprawdę nieźle strzela a Ronaldo mam wrażenie z roku na rok co raz gorzej.

5

Jak ktoś chce to zaraz nasze siatkarki grają mecz towarzyski ze Szwajcaria na Polsat sport.

6

Alexis Sanchez uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Interem Mediolan.
/La Gazzetta dello Sport
Oby to była prawda.Fajnie Alexis gra w tej włoskiej lidze i oby nie wracał do Angli.

0

@Hiacynk Zresztą zobaczymy w next sezonie :dd

0

@Hiacynk Jestem mega ciekawy które miejsce by zajęło United gdyby Bruno był od wrzesnia. ;v

6

@Zoker Trinsaoooo

14

@Cochise W punkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?