3

Oglądam powtórkę Barcelony z Napoli i ten komentarz panów z Polsatu sport lekko żałosny. Rozumiem Polacy w Napoli ale to chyba nie powód by przy każdej akcji Napoli sikać a przy Barcelonie cisza.

20

To jest tak dobre że moglbym to oglądac caly dzien.Ten kto to wymyslil jest geniuszem.


0

@matirix20 Victor Valdes

6

I drużyna Karola wygrywa seta więc mamy 1:1.

5

Paweł takie bomby wyjmuje że aż przyjemnie się ogląda.Mega libero.Topka w sumie na świecie.
Drużyna Wilfredo 1:0.

0

@NeroTFP Fornal mega gracz coś czuje

2

Zaczynamy kolejny meczyk naszych siatkarzy ! :dd

1

@Avada Kedavra To jest naprawde rewelacyjny wynik

6

Antoine Griezmann w ciągu ostatnich 5 sezonów opuścił 4 mecze z powodu kontuzji.

5

@BarcaInfo Tak jak mówie.Nie odmawiam mu umiejętnośći bo są one na światowym poziomie ale wydaje mi się że Barcelona potrzebuje dobrego zawodnika ale przedewszystkim potrzebuje zawodnika który będzie dostepny a nie co chwile kontuzjowany.

2

@itmustbejoke Nie odmawiam mu umiejetności.Jest świetnym piłkarzem ale jego podatność na kontuzje jest przerażająca.Do tego jeden z lekarzy brazylijskich mówił że Neymar ma tak rozwalone prawe sródstopie że w każdej chwili może wyleciec ale nie na miesiać ale na rok albo dwa.

13

@Avada Kedavra jeszcze licze

15

Neymar od sezonu 13/14 opuścił z powodu kontuzji 91 meczy.Poprzez zawieszenia itp opuścił 29 meczy.

1

@FranzMaurer Miał pecha bo Barcelona miała Busiego,Xaviego i Inieste przez 10 lat.

4

@Avada Kedavra Ziomek Messiego i tyle w sumie

2

@koziar Jadon Sancho.

1

Nowe info na temat Jadona.


1

@Veb1233 Troche opuscilem

1

@Veb1233 Chyba 92

3

@Colon Atletico bo Cholo

1

@kerouac Ale podobne uczucie miałem gdy wszyscy mieli te top gwiazdy a ja Podolskiego.Ale bardzo ja lubilem bo ładna była.Ogólnie Niemcy zawsze fajne koszulki mają.

1

@Coutinho007 Klimatyczna :d

2

@kerouac Kiedyś dostałem Podolskiego jak byłem mlodziutki. :d

4

Fajna ta nutka Aviego dla Materli.


12

Rivaldo O.O



0

@ksobi Wiadomo że nikt nie jest wart tyle ale w tym momencie płacisz za potencjał. ;v

1

@kerouac Wiadomo że tak byku ale świry z Borusi nie puszczą go za tyle ;v

1

@buddy 1.Arthur
2.Lenglet
3.Sancho
4.Nie wiem

0

@ksobi Przypominam że Barcelona dała tyle za Griezmanna ^^

0

@Ghotti Niby tak ale ta cena za Sancho może się okazać promocyjna bo ten chłopak ma ogromne możliwośći i ten kto go pozyska może na długo zyskać bardzo dużo jakości w ofensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?