Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oglądam powtórkę Barcelony z Napoli i ten komentarz panów z Polsatu sport lekko żałosny. Rozumiem Polacy w Napoli ale to chyba nie powód by przy każdej akcji Napoli sikać a przy Barcelonie cisza.
20
To jest tak dobre że moglbym to oglądac caly dzien.Ten kto to wymyslil jest geniuszem.
0
@matirix20 Victor Valdes
6
I drużyna Karola wygrywa seta więc mamy 1:1.
5
Paweł takie bomby wyjmuje że aż przyjemnie się ogląda.Mega libero.Topka w sumie na świecie.
Drużyna Wilfredo 1:0.
0
@NeroTFP Fornal mega gracz coś czuje
2
Zaczynamy kolejny meczyk naszych siatkarzy ! :dd
1
@Avada Kedavra To jest naprawde rewelacyjny wynik
6
Antoine Griezmann w ciągu ostatnich 5 sezonów opuścił 4 mecze z powodu kontuzji.
5
@BarcaInfo Tak jak mówie.Nie odmawiam mu umiejętnośći bo są one na światowym poziomie ale wydaje mi się że Barcelona potrzebuje dobrego zawodnika ale przedewszystkim potrzebuje zawodnika który będzie dostepny a nie co chwile kontuzjowany.
2
@itmustbejoke Nie odmawiam mu umiejetności.Jest świetnym piłkarzem ale jego podatność na kontuzje jest przerażająca.Do tego jeden z lekarzy brazylijskich mówił że Neymar ma tak rozwalone prawe sródstopie że w każdej chwili może wyleciec ale nie na miesiać ale na rok albo dwa.
13
@Avada Kedavra jeszcze licze
15
Neymar od sezonu 13/14 opuścił z powodu kontuzji 91 meczy.Poprzez zawieszenia itp opuścił 29 meczy.
1
@FranzMaurer Miał pecha bo Barcelona miała Busiego,Xaviego i Inieste przez 10 lat.
4
@Avada Kedavra Ziomek Messiego i tyle w sumie
2
@koziar Jadon Sancho.
1
Nowe info na temat Jadona.
1
@Veb1233 Troche opuscilem
1
@Veb1233 Chyba 92
3
@Colon Atletico bo Cholo
1
@kerouac Ale podobne uczucie miałem gdy wszyscy mieli te top gwiazdy a ja Podolskiego.Ale bardzo ja lubilem bo ładna była.Ogólnie Niemcy zawsze fajne koszulki mają.
1
@Coutinho007 Klimatyczna :d
2
@kerouac Kiedyś dostałem Podolskiego jak byłem mlodziutki. :d
4
Fajna ta nutka Aviego dla Materli.
12
Rivaldo O.O
0
@ksobi Wiadomo że nikt nie jest wart tyle ale w tym momencie płacisz za potencjał. ;v
1
@kerouac Wiadomo że tak byku ale świry z Borusi nie puszczą go za tyle ;v
1
@buddy 1.Arthur
2.Lenglet
3.Sancho
4.Nie wiem
0
@ksobi Przypominam że Barcelona dała tyle za Griezmanna ^^
0
@Ghotti Niby tak ale ta cena za Sancho może się okazać promocyjna bo ten chłopak ma ogromne możliwośći i ten kto go pozyska może na długo zyskać bardzo dużo jakości w ofensywie.