9

Lyon już napsul trochę krwi City w LM. To może być naprawdę fajny meczyk.

1

@Janiama A lubisz Lipsk?

20

@BarcaInfo No i szanuję. Ma jaja.

6

De bruyne, de bryjne, de brojne, de bruyn a może de broyn?

2

Każdy się zastanawiał jak Militao zastąpi Ramosa a to Rafa spieprzyl mecz. Aj ta piłka nożna.

20

Ramos elegancko ubrany na snookera.

7

Nie wiem czy sam transfer dla Edena był dobry. W Chelsea był liderem a pewnie zostałby ich legenda. Miał uznana markę w Anglii. Każdy wiedział kim jest Eden Hazard. Rozumiem że chciał walczyć o trofea ale może trzeba zaufać Lampardowi.To nie jest ten Hazard który zachwycał wszystkich.Po prostu słaby sezon indywidualnie w wykonaniu Belga.

5

@BarcaInfo Wydaje mi się że Ronaldo nie jest tam problemem m :v

1

Ta druga bramka Ronaldo po rykoszecie czy czysta?

2

Nie zdziwie się jak
Napoli i Atalanta awansują. Ta LM będzie bardzo dziwna.

14

Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.

7

I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.

9

Sposób gry dosyć żałosny w tym meczu. Jak nie Ronaldo to praktycznie nikt. Transfery się szykują chyba do ofensywy.

1

@Bykunn Za bardzo opierają swoją grę na Ronaldo.

1

Lyon w finale LM. Ale to by było coś.

1

Szczęsny niech idzie do Marka uczyć się gry nogami. Kuleje strasznie to u Wojtka.

2

Nie ma mocy Juve w ofensywie. Oprócz Ronaldo to sumie nikt. Jeszcze zszedł Dybala.

3

Dybala kontuzja.

1

Ale Lepa fajnie komentuje mecz Juve.

5

Ale strasznie widać brak Ramosa.

4

Varane i Umtiti. Gdzie oni są po tym mundialu w 2018.

1

Dybala wchodzi.

2

Najgorszy mecz Varane'a w karierze. Co się dzieje z chłopem to ja nie wiem.

10

Ronaldo szykuje się na hat tricka. Wow. To są jego rozgrywki.

1

O kurcze ale wypadek w żużlu. Oby nic się nie stało poważnego.

0

Wyobrażacie sobie jak Tomek Hajto komentuje sam mecz?

0

@Danny Gaucho Obok Scholes aa

0

Rudy to ma przegląd pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nwm ile Pep będzie musiał wydać jeszcze siana na obronę ale to się chyba spi3rdolilo na amen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?