Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lyon już napsul trochę krwi City w LM. To może być naprawdę fajny meczyk.
1
@Janiama A lubisz Lipsk?
20
@BarcaInfo No i szanuję. Ma jaja.
6
De bruyne, de bryjne, de brojne, de bruyn a może de broyn?
2
Każdy się zastanawiał jak Militao zastąpi Ramosa a to Rafa spieprzyl mecz. Aj ta piłka nożna.
20
Ramos elegancko ubrany na snookera.
7
Nie wiem czy sam transfer dla Edena był dobry. W Chelsea był liderem a pewnie zostałby ich legenda. Miał uznana markę w Anglii. Każdy wiedział kim jest Eden Hazard. Rozumiem że chciał walczyć o trofea ale może trzeba zaufać Lampardowi.To nie jest ten Hazard który zachwycał wszystkich.Po prostu słaby sezon indywidualnie w wykonaniu Belga.
5
@BarcaInfo Wydaje mi się że Ronaldo nie jest tam problemem m :v
1
Ta druga bramka Ronaldo po rykoszecie czy czysta?
2
Nie zdziwie się jak
Napoli i Atalanta awansują. Ta LM będzie bardzo dziwna.
14
Aouar... piękny piłkarz. Marzę o nim w Barcelonie.
7
I tak się niech cieszy Juve że wygrali mistrza. Żeby taki klub grał tak słabo. I to nie jeden mecz bo to kolejny mecz w którym grają bardzo ale to bardzo słabo.
9
Sposób gry dosyć żałosny w tym meczu. Jak nie Ronaldo to praktycznie nikt. Transfery się szykują chyba do ofensywy.
1
@Bykunn Za bardzo opierają swoją grę na Ronaldo.
1
Lyon w finale LM. Ale to by było coś.
1
Szczęsny niech idzie do Marka uczyć się gry nogami. Kuleje strasznie to u Wojtka.
2
Nie ma mocy Juve w ofensywie. Oprócz Ronaldo to sumie nikt. Jeszcze zszedł Dybala.
3
Dybala kontuzja.
1
Ale Lepa fajnie komentuje mecz Juve.
5
Ale strasznie widać brak Ramosa.
4
Varane i Umtiti. Gdzie oni są po tym mundialu w 2018.
1
Dybala wchodzi.
2
Najgorszy mecz Varane'a w karierze. Co się dzieje z chłopem to ja nie wiem.
10
Ronaldo szykuje się na hat tricka. Wow. To są jego rozgrywki.
1
O kurcze ale wypadek w żużlu. Oby nic się nie stało poważnego.
0
Wyobrażacie sobie jak Tomek Hajto komentuje sam mecz?
0
@Danny Gaucho Obok Scholes aa
0
Rudy to ma przegląd pola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nwm ile Pep będzie musiał wydać jeszcze siana na obronę ale to się chyba spi3rdolilo na amen.