Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.
0
@ksobi też prawda
0
Mbappe na luziku by trafił. Lepszy finiszing ma niż Njr.
3
Neymar xddddd ahaha
1
@Chakalaka Zalany razem z Borasem
0
@Szreko ok dzięki
0
W Polsacie taka bieda że wystawili jednego komentatora na ćwierćfinał LM?
1
Bez Di Marii, Kyliana i Verrattiego może być ciężko Paryżowi.
16
@Kidd Janiama trenerem w Barcelonie a jego asystenci to eksperci z rambli.Ja jestem na tak.
0
@Janiama Ja też chyba Tedego.Swoje lata ma a nadal rozwala system na koncertach.
0
Tede czy Peja? Kogo bardziej lubicie/sluchacie.
0
Czy jakbyście mogli cofnąć czas to byście cofnęli?
0
@bixmix On może spokojnie do 40 grać.
0
Jakie macie krzesło do biurka? Dużo tego jest a w sumie nvm jakie wybrać.
8
Ale że Popek z dr Albanem nagrają its my life to się nie spodziewałem.
2
To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.
3
@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.
4
I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka
6
Sevilla vs United i Szachtar vs Inter. Ciekawe pary polfinalowe.
1
Sevilla 1:0 w 87 minucie.
2
Panowie zamierzam obstawic sobie snookera i na kogo stawiwcie Selby czy Ronnie?
0
@Pressinho A. Jak będę miał procka i płytę to mogę dać części ze starego kompa?
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
4
@Kajtek77 Trener też z Portugalii :D
8
Największy bicek na piłkarskiej scenie ?
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/3aHk9kpTURBXy83ZGM0Zjk5NzM4N2RmYmJkNTI5YTY0OTcwNmJjNDFhZS5qcGeTlQMAOc0M780HRpMFzQMUzQG8kwmmMjlhZTQ1BoGhMAE/adama-traore.jpg
2
,,Jadon zostaje i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. To jeden z naszych najważniejszych graczy. To naprawdę dobra informacja, że zatrzymamy go przynajmniej na jeszcze jeden sezon'' - Axel Witsel.
Se Queda
3
@Katalonbar Standarcik.Nie docenialiśmy LM w c+. :C
6
@IronSanHybrid Cringe straszny
0
@Thomas99PL A że tak jeszcze spytam że jak bym zmienial procka to mg wrzucic tamte częsci do niego?