0

Mógł strzelać gdzie tylko chciał. Straszna pomyłka.

0

@ksobi też prawda

0

Mbappe na luziku by trafił. Lepszy finiszing ma niż Njr.

3

Neymar xddddd ahaha

1

@Chakalaka Zalany razem z Borasem

0

@Szreko ok dzięki

0

W Polsacie taka bieda że wystawili jednego komentatora na ćwierćfinał LM?

1

Bez Di Marii, Kyliana i Verrattiego może być ciężko Paryżowi.

16

@Kidd Janiama trenerem w Barcelonie a jego asystenci to eksperci z rambli.Ja jestem na tak.

0

@Janiama Ja też chyba Tedego.Swoje lata ma a nadal rozwala system na koncertach.

0

Tede czy Peja? Kogo bardziej lubicie/sluchacie.

0

Czy jakbyście mogli cofnąć czas to byście cofnęli?

0

@bixmix On może spokojnie do 40 grać.

0

Jakie macie krzesło do biurka? Dużo tego jest a w sumie nvm jakie wybrać.

8

Ale że Popek z dr Albanem nagrają its my life to się nie spodziewałem.

2

To był pierwszy karny zmarnowany przez Jimmeneza w barwach wilków. Wcześniej na 8 karnych zapakował 8 bramek. Smutek.

3

@NeroTFP Ten Tajson świetnie u nich gra.

4

I tak Wilki mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Nie dawno jeszcze grali w champions hip.Postep zrobili ogromny.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Czysta dwójka

6

Sevilla vs United i Szachtar vs Inter. Ciekawe pary polfinalowe.

1

Sevilla 1:0 w 87 minucie.

2

Panowie zamierzam obstawic sobie snookera i na kogo stawiwcie Selby czy Ronnie?

0

@Pressinho A. Jak będę miał procka i płytę to mogę dać części ze starego kompa?

1

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

4

@Kajtek77 Trener też z Portugalii :D

2

,,Jadon zostaje i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. To jeden z naszych najważniejszych graczy. To naprawdę dobra informacja, że zatrzymamy go przynajmniej na jeszcze jeden sezon'' - Axel Witsel.
Se Queda

3

@Katalonbar Standarcik.Nie docenialiśmy LM w c+. :C

6

@IronSanHybrid Cringe straszny

0

@Thomas99PL A że tak jeszcze spytam że jak bym zmienial procka to mg wrzucic tamte częsci do niego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?