Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@ObiektywnyKibic121 To nie jest żart. To jest po prostu Atletico.
4
Z kim nie zagra Paryż w półfinale to będzie dużym faworytem.
3
@Robert1603 Bo gra w Chelsea
0
Chyba żadna druzyna nie potrafi cierpieć tak jak Atletico. Przez większość rywali z topu są dominowani ale wyjdzie im jedna czy dwie akcje i wygrywają mecz. Klasyczne Atleti.
2
Upamecano co czyści. Świetny gracz.
3
@Mamrotek22 Manchestery na samej górze.Cieszy to.
1
@AduŚ07 Świruje.Bawcie się dobrze.
1
@AduŚ07 Uuu.Libacja alkoholowa
1
@SeeleyBooth Bo chciał się przygotowac do nowego sezonu w Anglii.
0
@Transu96 Głosuje na siebie
1
@escarabajo Teraz moda na piłkarzy-trenerów.Zizou,Lampard,Pirlo,Solskjaer czy inny trochę mniej znani.
1
@BarcaInfo Ma 22 lata.To już chyba czas aby wszedł w większe granie lub po prostu go sprzedać definitywnie.
0
@Arkon To by był bardzo duży cioś odpaść w 1rundzie.Houston to jeden z klubow w którym są gigantyczne naklady finansowe.
7
@sebasek99 Mam ziomka co ma kswyke własnie murzyn i czuję się urażony gdy ktoś go inaczej nazwie.
8
@LuisSalvano Wspieram każdego.
0
Westbrook opuści początek play offów.
1
@Arkon Głupota ludzka wykończy ten piękny świat.
4
Strongman,tancerz,kucharz,zawodnik ksw a w wolnych chwilach kierowca kombajnu.
5
@tomono Najtaniej to z bazaru
2
@NeroTFP Uwielbiam go jako sportowca.Idol.
1
Pudzian w 2004
1
@Kusco15 Osobiście nie jestem fanem boksu Kownackiego ;c
0
@BXOD Mnie bardziej ciekawi jak poradzi sobie środkowa strefa.Od tego bedzie zależec wynik według mnie.Jak nas zepchną to nie wstaniemy.
0
@LuisSalvano Nie.Po prostu bokser.Bo wacham się nad Gołotą,Adamkiem i Włodarczykiem.
0
@Esteban_ A po starym?
0
Najlepszy polski bokser w historii?
0
@itmustbejoke Finały NBA 2016 Cleveland Cavaliers vs Golden State Warriors GAME 7.
7
@MesQueUnClub96 Ja tam jestem za Cholo.
4
@VamosRakieta Szejk zrobi swoją złota piłkę.
1
W sumie ciekawe czy jakby przyznawali złota pile to daliby Neymarowi/Mbappe za te 4 trofea o ile dociągną tą Lm.Tak naprawdę to oni we dwójkę mogą być przegranymi tej decyzji.