0

Ostatnie 5 lat Barcelony w LM to jakiś koszmar:
-0:3 z Juve.
-0:4 z PSG.
-0:3 z Roma.
-0:4 z Liverpoolem.
-2:8 z Bayernem.

5

Już tylko Sevilla broni honoru hiszpańskiej piłki.Zobaczymy jak im jutro pójdzie.

1

@PatrychoO Frenkie to jest zupełnie inny pilkarz niż ten z Ajaxu.Niestety.

2

@Ratamahatta A propo Messiego to widział go ktoś wczoraj na boisku?

2

Koszulki wyjazdowe United.Jak oceniacie?
https://i.imgur.com/5CYcTGw.jpg

0

@tobiasson92 To co ma Bayern powiedziec który sezon skończył dawno temu.

1

@JohnA Nasza zdecydowanie

0

Prawie 10 km mniej przebiegniętych przez Barcelone.Jak nie idzie umiejętnościami to chociaż ,,watąbą'' trzeba nadrobić.Ale tu też niestety nie pykło.

2

@Witam Tak spacjaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

To był najgorszy mecz Ter Stegena w Barcelonie?

0

@Danny Gaucho Rekordzik do kolekcji.

0

Stracił ktoś więcej bramek w jednym meczu w fazie pucharowej LM? @BarcaInfo

1

@Moriarty Messi też dziś nie za wiele pokazał.

65

Ale co Davies zatanczyl z Semedo to jego.

3

@PatrychoO Sancho to moje marzenie.

0

@arasz1819 A propo Bulls to zaczynają ostatnio coś tam grać :v

4

Po 8 bramek to traci Andora czy San Marino. To tylko pokazuje obraz wczorajszego meczu.

3

Kike mógł w sumie już tą młodzież wypuścić. Fati za Vidala i Riki za Roberto w 4-3-3.Moze to by trochę lepiej wyglądało a tak wystawil pseudo 4-4-2 gdzie tak naprawdę to ustawienie nie jest ofensywne ani defensywne. Nie wiem jaki miał plan na ten mecz ale wiem napewno że ten plan się nie udał.

6

Tomek Myler we wszystkich rozgrywkach strzelił 14 bramek i zanotował 26 asyst. Stary dobry Mueller czyli piłkarz do wszystkiego.

15

Swoją drogą Coutinho w 15minut strzelił 2 bramki i dołożył jedna asystę. Bardzo ładne wejście.

0

Zawsze po każdym meczu można było kogoś wyróżnić a dziś wszyscy na -. Może Lusito za tą fajna akcje indywidualna.

2

@ObiektywnyKibic121 Pan twojego avka też się dziś nie popisał.

5

Teraz mam wrażenie że do Barcelony idzie się zarobić
Chyba nikt nie patrzy na projekt sportowy o ile jakikolwiek jest.

3

@PatrychoO wyniki słabe

5

@NeroTFP Niestety. Davies go upokorzyl.

0

@Janiama Kurcze też mi się kojarzy właśnie z Ballackiem

0

@barcelonaLM Nie ma obecnie lepszego wyboru

4

Pochettino to bardzo ciekawa opcja. Oby tak.

0

@Bartunek Pochetino

4

Szanuję Setiena ale prawda jest taka że się nie nadaje do tego klubu. Za duży rozmiar buta. Autorytet też bardzo mały. Osiągnięcia praktycznie żadne. Nigdy nie prowadził większego klubu a jego reakcje w trakcie meczu pozostawiają wiele do życzenia. I on ma być kierownica tego samochodu? Eh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?