Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie 5 lat Barcelony w LM to jakiś koszmar:
-0:3 z Juve.
-0:4 z PSG.
-0:3 z Roma.
-0:4 z Liverpoolem.
-2:8 z Bayernem.
5
Już tylko Sevilla broni honoru hiszpańskiej piłki.Zobaczymy jak im jutro pójdzie.
1
@PatrychoO Frenkie to jest zupełnie inny pilkarz niż ten z Ajaxu.Niestety.
2
@Ratamahatta A propo Messiego to widział go ktoś wczoraj na boisku?
2
Koszulki wyjazdowe United.Jak oceniacie?
https://i.imgur.com/5CYcTGw.jpg
0
@tobiasson92 To co ma Bayern powiedziec który sezon skończył dawno temu.
1
@JohnA Nasza zdecydowanie
0
Prawie 10 km mniej przebiegniętych przez Barcelone.Jak nie idzie umiejętnościami to chociaż ,,watąbą'' trzeba nadrobić.Ale tu też niestety nie pykło.
2
@Witam Tak spacjaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
To był najgorszy mecz Ter Stegena w Barcelonie?
0
@Danny Gaucho Rekordzik do kolekcji.
0
Stracił ktoś więcej bramek w jednym meczu w fazie pucharowej LM? @BarcaInfo
1
@Moriarty Messi też dziś nie za wiele pokazał.
65
Ale co Davies zatanczyl z Semedo to jego.
3
@PatrychoO Sancho to moje marzenie.
0
@arasz1819 A propo Bulls to zaczynają ostatnio coś tam grać :v
4
Po 8 bramek to traci Andora czy San Marino. To tylko pokazuje obraz wczorajszego meczu.
3
Kike mógł w sumie już tą młodzież wypuścić. Fati za Vidala i Riki za Roberto w 4-3-3.Moze to by trochę lepiej wyglądało a tak wystawil pseudo 4-4-2 gdzie tak naprawdę to ustawienie nie jest ofensywne ani defensywne. Nie wiem jaki miał plan na ten mecz ale wiem napewno że ten plan się nie udał.
6
Tomek Myler we wszystkich rozgrywkach strzelił 14 bramek i zanotował 26 asyst. Stary dobry Mueller czyli piłkarz do wszystkiego.
15
Swoją drogą Coutinho w 15minut strzelił 2 bramki i dołożył jedna asystę. Bardzo ładne wejście.
0
Zawsze po każdym meczu można było kogoś wyróżnić a dziś wszyscy na -. Może Lusito za tą fajna akcje indywidualna.
2
@ObiektywnyKibic121 Pan twojego avka też się dziś nie popisał.
5
Teraz mam wrażenie że do Barcelony idzie się zarobić
Chyba nikt nie patrzy na projekt sportowy o ile jakikolwiek jest.
3
@PatrychoO wyniki słabe
5
@NeroTFP Niestety. Davies go upokorzyl.
0
@Janiama Kurcze też mi się kojarzy właśnie z Ballackiem
0
@barcelonaLM Nie ma obecnie lepszego wyboru
4
Pochettino to bardzo ciekawa opcja. Oby tak.
0
@Bartunek Pochetino
4
Szanuję Setiena ale prawda jest taka że się nie nadaje do tego klubu. Za duży rozmiar buta. Autorytet też bardzo mały. Osiągnięcia praktycznie żadne. Nigdy nie prowadził większego klubu a jego reakcje w trakcie meczu pozostawiają wiele do życzenia. I on ma być kierownica tego samochodu? Eh.