0

Jeśli będzie taki finał to będziecie za Bayernem czy Paryżem?

0

@4drian0 Ja też bo Mbappe

3

A Sterling będzie zawsze typowym Sterlingiem.Ile on zanotował takich właśnie pudeł.Ajaj.

0

@PatrychoO Polecam.Klub z tradycjami.

7

Futbol uczy pokory dzień po dniu.Wszyscy się zastanawiali jak sobie poradzi City z Bayernem a tymczasem baty i do domciu.

3

Powiedzmy sobie szczerze.Manchester został upokorzony.Teraz to Pep nie będzie miał spokoju.

0

@Striker Jak wróce do siebie to nie bede musial nic kminić bo bedzie mi chodzil na luzie na maxach a tak trzeba kombinowac.Dzięks

0

@Striker No i tak pokombinowalem w ustawieniach zeby jako tako chodzil.Te game boostery oplaca sie pobierac?

0

@Striker Wiesz co do metka chcialem bo jestem u wujka i ma slabego lapka.Internet dobry xD

0

@Striker Mam laptopa starego i szukam sposobow by wzmocnić gierke a reszta to tam chu*

0

@l0Messini a próbowales jeszcze inne jakies sposoby by wzmocnic wydajnosc gierki?bo tez na lapku

1

@PatrychoO Pumpka robi świetną robote dla City.Te ich nowe to sztos.Szczególnie te czarne

1

@VamosRakieta Troche ta hah

1

@PatrychoO Australia kozak totalny

0

@LuisSalvano Mi się bardzo podobają koszulki własnie Paryża.Szczególnie te w jordanowskim stylu.Jeszcze czaje się na ta białą.

0

@PatrychoO Widziałem.Też fajna.Ogólnie szejki mają ładne koszulki.

6

@Gomess No jeśli chodzi o bycie memem to Paryż nie ma startu do Barcelony.

4

@D10SLEO Tu jest tyle winnych że szkoda gadać.

0

@l0Messini w grach??? czy gdzieś indziej

0

@Gwyn A ogólnie ta opcja coś daje?

0

Jak zmienie w danym programie na wysoki priorytet to coś da więcej czy nie?Bo czytam że jedni piszą że tak a drudzy że nie ;v
@Striker ty informatyku może wiesz :v

1

3

@amanter Trener doskonale wie jakie ma atuty Griezmann i ustawia go na takiej pozycji gdzie tych atutów nie ma prawie żadnych.

0

@masq W sumie to co miał powiedzieć.Wszyscy widzieli co się działo.

3

@FDJ Świetny ale na mecze w których rywal nie wychodzi za połowe.

0

@maatiixx Otóż nie

1

@Danny Gaucho Za szybki jestem

0

@DanielOOL Kibicuje Pogbie ;d

1

@Danny Gaucho Boli cie wielki Bartomeu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?