Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli będzie taki finał to będziecie za Bayernem czy Paryżem?
0
@4drian0 Ja też bo Mbappe
3
A Sterling będzie zawsze typowym Sterlingiem.Ile on zanotował takich właśnie pudeł.Ajaj.
0
@PatrychoO Polecam.Klub z tradycjami.
7
Futbol uczy pokory dzień po dniu.Wszyscy się zastanawiali jak sobie poradzi City z Bayernem a tymczasem baty i do domciu.
3
Powiedzmy sobie szczerze.Manchester został upokorzony.Teraz to Pep nie będzie miał spokoju.
0
@Striker Jak wróce do siebie to nie bede musial nic kminić bo bedzie mi chodzil na luzie na maxach a tak trzeba kombinowac.Dzięks
0
@Striker No i tak pokombinowalem w ustawieniach zeby jako tako chodzil.Te game boostery oplaca sie pobierac?
0
@Striker Wiesz co do metka chcialem bo jestem u wujka i ma slabego lapka.Internet dobry xD
0
@Striker Mam laptopa starego i szukam sposobow by wzmocnić gierke a reszta to tam chu*
0
@l0Messini a próbowales jeszcze inne jakies sposoby by wzmocnic wydajnosc gierki?bo tez na lapku
1
@PatrychoO Pumpka robi świetną robote dla City.Te ich nowe to sztos.Szczególnie te czarne
1
@VamosRakieta Troche ta hah
1
@PatrychoO Australia kozak totalny
0
@LuisSalvano Mi się bardzo podobają koszulki własnie Paryża.Szczególnie te w jordanowskim stylu.Jeszcze czaje się na ta białą.
0
@PatrychoO Widziałem.Też fajna.Ogólnie szejki mają ładne koszulki.
0
@PatrychoO Ja się skusiłem na Paryża w mega cenie.
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-jordan-paris-saint-germain-2019-20-stadium-fourth-SZdb8P/BV9197-011?CP=EUNS_AFF_AWIN_PL_477705_httpswwwshoptaileu_174509&awc=16334_1597509931_06c725f33fbbd434fb87299beeb477d1
6
@Gomess No jeśli chodzi o bycie memem to Paryż nie ma startu do Barcelony.
4
@D10SLEO Tu jest tyle winnych że szkoda gadać.
0
@l0Messini w grach??? czy gdzieś indziej
0
@Gwyn A ogólnie ta opcja coś daje?
0
Jak zmienie w danym programie na wysoki priorytet to coś da więcej czy nie?Bo czytam że jedni piszą że tak a drudzy że nie ;v
@Striker ty informatyku może wiesz :v
1
@VamosRakieta PZDR
3
@amanter Trener doskonale wie jakie ma atuty Griezmann i ustawia go na takiej pozycji gdzie tych atutów nie ma prawie żadnych.
0
@masq W sumie to co miał powiedzieć.Wszyscy widzieli co się działo.
3
@FDJ Świetny ale na mecze w których rywal nie wychodzi za połowe.
0
@maatiixx Otóż nie
1
@Danny Gaucho Za szybki jestem
0
@DanielOOL Kibicuje Pogbie ;d
1
@Danny Gaucho Boli cie wielki Bartomeu ?