Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mareeek2050 Chyba każdy wie że Messi jest kapitanem dlatego że jest największą legendą tego klubu + jest najlepszy ze wszystkich itd.
A czy się nadaje to niech każdy sam sobie odpowie.
1
@Chakalaka Do ilu lat przeważnie gra sie w snookera?
0
@escarabajo Nie możemy być wszyscy tacy sami ^^
1
Ładne te nowe korki Pogby.
0
@karlu105 Zalando
0
@DanielOOL Mało kto by dał obecnie tyle co oferował Neymar w tamtym momencie.No może Mbappe/Sancho.
2
@BarcaInfo Coman/Sane/Gnabry/Perisić.Zobaczymy jak się to ułoży na skrzydlach w Bayernie.
1
@VamosRakieta Mam podobną u siebie o Neymarze xD.
0
@Coutinho007 Fajnie że walczy itd ale jednak na ten klub potrzeba po prostu czegoś więcej.
3
@tobiasson92 Technika raziła w oczy u niego.
3
@Roobo A jak dla mnie to on nigdy nie miał pomysłu.
0
@TheNekro94 Tu nie chodzi już o ten konkretnie post ale dziś się przewinęło mnostwo postów -Marek
0
@tobiasson92 Nie jestem na bieżaco w snookerze ale ten Wilson to jest topowym na swiecie?
1
@ja8215 Ja tam mogę.Właśnie f1 oglądam.
8
@Piorun Wyrzucanie Ter Stegena po 1 słabszym meczu to komedia.
8
@sintesox Upamecano gra świetny sezon a nie mecz
0
@macio_944 Równie dobrze nastepna LM mogą wygrać za 15 lat.Takie wróżenie.
3
@Herato Nie pobije bo City ich odeśle do domu.
2
@Hosh Ale trochę nudne jednak ;p
2
@SergioTomas Onana?
2
@Vebrol Ja się zmieniłem
3
@PatrychoO A propo kuponów to obstawilem wszędzie Bayern i przynajmniej moneta się zgadza.
3
Teraz można na spokojnie iść bić metki w red lesie.
0
@sintesox Bo to jest zawodnik na ławkę a jest na siłe pchany do pierwszej 11.
5
@kerouac W punkt jak zawsze.
1
@Kakixbarca Za ofensywna ta druga linia.Cou w pomocy to też tak średnio.
1
@Bartek22 FDJ powinien grać na 5.
0
Ale pięknie wtedy załadował.
2
Szykują się wyborne play offy.Szczerze to nie mg się doczekać.Obstawiam w finałach LAC VS LAL i Millwauke vs Boston.
4
W Barcelonie to jak u nas w Polsce a bo przygotwanie fizyczne :D