1

@Mareeek2050 Chyba każdy wie że Messi jest kapitanem dlatego że jest największą legendą tego klubu + jest najlepszy ze wszystkich itd.
A czy się nadaje to niech każdy sam sobie odpowie.

1

@Chakalaka Do ilu lat przeważnie gra sie w snookera?

0

@escarabajo Nie możemy być wszyscy tacy sami ^^

1

Ładne te nowe korki Pogby.


0

@karlu105 Zalando

0

@DanielOOL Mało kto by dał obecnie tyle co oferował Neymar w tamtym momencie.No może Mbappe/Sancho.

2

@BarcaInfo Coman/Sane/Gnabry/Perisić.Zobaczymy jak się to ułoży na skrzydlach w Bayernie.

1

@VamosRakieta Mam podobną u siebie o Neymarze xD.

0

@Coutinho007 Fajnie że walczy itd ale jednak na ten klub potrzeba po prostu czegoś więcej.

3

@tobiasson92 Technika raziła w oczy u niego.

3

@Roobo A jak dla mnie to on nigdy nie miał pomysłu.

0

@TheNekro94 Tu nie chodzi już o ten konkretnie post ale dziś się przewinęło mnostwo postów -Marek

0

@tobiasson92 Nie jestem na bieżaco w snookerze ale ten Wilson to jest topowym na swiecie?

1

@ja8215 Ja tam mogę.Właśnie f1 oglądam.

8

@Piorun Wyrzucanie Ter Stegena po 1 słabszym meczu to komedia.

8

@sintesox Upamecano gra świetny sezon a nie mecz

0

@macio_944 Równie dobrze nastepna LM mogą wygrać za 15 lat.Takie wróżenie.

3

@Herato Nie pobije bo City ich odeśle do domu.

2

@Hosh Ale trochę nudne jednak ;p

2

@SergioTomas Onana?

2

@Vebrol Ja się zmieniłem

3

@PatrychoO A propo kuponów to obstawilem wszędzie Bayern i przynajmniej moneta się zgadza.

3

Teraz można na spokojnie iść bić metki w red lesie.

0

@sintesox Bo to jest zawodnik na ławkę a jest na siłe pchany do pierwszej 11.

5

@kerouac W punkt jak zawsze.

1

@Kakixbarca Za ofensywna ta druga linia.Cou w pomocy to też tak średnio.

1

@Bartek22 FDJ powinien grać na 5.

0

Ale pięknie wtedy załadował.


2

Szykują się wyborne play offy.Szczerze to nie mg się doczekać.Obstawiam w finałach LAC VS LAL i Millwauke vs Boston.


4

W Barcelonie to jak u nas w Polsce a bo przygotwanie fizyczne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?