Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BigVu Ewidentny karny.
0
@kamilo0066 Rashford ewidentny karny.
2
Ale Manchester partoli sytuacje.
0
@socha Nikt nie jest wstanie powstrzymać wielkiego Bruno.
0
Banega mógłby zostać w Sevilli. Będzie to duża strata dla ligi hiszpańskiej. Mimo wieku wciąż świetny.
1
Sevilla 1:1 wow.
4
@AnnaMarianna no tak z 5
0
@DanielOOL To nie nowość.
1
@BulaKG Wszystkie tak strzela.
0
@viscajasiek wjechał mu w nogi
1
@Barwindg To Bruno. On może.
0
United Bruno 1:0
0
Martial co na luzie gra.
1
@Kusco15 No i dobrze. On zapewnia rozrywkę
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
1
Myślę że za Messiego można sprowadzić Neymara i to on będzie nowym liderem.
2
@Bykunn No ja mimo że się nie znam na snookerze to tego typa kojarze doskonale.
1
Komu kibicujecie dziś?Sevilli czy United?
0
@Nazio87 Już to wiemy swirze
2
@Janiama Messi juz 15 raz odchodzi.Spokojnie.
0
@sebasek99 Panie bez Bruno i KDB?
EDIT WIDZE RUDEGO xD
3
Składy:
Manchester United: De Gea – Williams, Maguire, Lindelof, Wan-Bissaka – Pogba, Fred – Rashford, Fernandes, Greenwood – Martial
Sevilla: Bounou – Reguilon, Diego Carlos, Kounde, Navas – Jordan, Fernando, Banega – Ocampos, En-Nesyri, Suso
1
@Kajtek77 Ja ogólnie z roku na rok co raz wiecej tych pkt mam.Zobaczymy jak w tym będzie
0
@MESSIah16 Bardzo dobry transfer Kloppa.
2
@Kajtek77 No Bruno i KDB w każdym składzie xD
1
@Kajtek77 Zaraz wlasnie robie.Trzeba lige zalozyc jakas.
0
@Nano22 Dla mnie on nie ma aż takich predyspozycji ofensywnych by grać wyżej.Na piątce może pokazać swoje największe atuty.
62
Dopóki De Jong nie zacznie grać na swojej pozycji czyli na pozycji Busquetsa to będzie padaka grana.Ten chłop w Ajaxie robił co chciał a w Barcelonie duszą go na jakiś 8 czy 6.
2
@Kajtek77 I tak by podawali do Messiego
0
@Coutinho007 @szymon6847 Ale chyba ma być niedługo xD