Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chętnie bym go zobaczył w Anglii.Na 2-3 lata super opcja.
0
@sebasek99 Ale analiza koniuu
0
@Veb1233 Juz pozmieniałem i wsadziłem rudego.
0
@Veb1233 Nie wiedziałem kogo.W City jest zawsze dużo rotacji a Mane i Salah za drodzy ;v
1
@DanielOOL Fajny chociaż nie wiem czy bym nie wymienił Pogby na kogoś bardziej ofensywnego bo on jest jednak typowym rozgrywającym.
2
Takie coś mi wyszło w fantasy ;v Jak chcecie to możecie sie pochwalic swoimi.
https://zapodaj.net/5d9c1a634ded8.jpg.html
Kod do naszej ligi -m4k0sh
3
Można tu już zapodać klasyk a mianowicie ,,Ronald próbuj''.
0
@sebasek99 Na to pytanie nie potrafia odpowiedziec nawet najstarsi górale
1
@Mario96w 19 wrzesien chyba
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie.
2
@cat_r37 Akurat prowadzenie repki to jest zupełnia inna bajka.We wszystkich klubach był praktycznie zwalniany.
2
@neeed Ja tam dalej w niego wierze że odniesie sukces w Barcelonie.
5
Mam nadzieje że Koeman odbuduje Coutinho.
0
@Faberr I jeszcze biega do 60 minuty bo pozniej juz nie ma sił
0
@Ghotti A nie prawą?
31
@BarcaInfo I dobrze.Trzeba z niego skorzystać.
2
@Ghotti @Bykunn @ArtTiguana99 własnie zobaczyłem jego kontrakt :C Faktycznie jak na rezerwowego to jest lipa totalna.
1
A ja tam bym zostawił Suareza na ławeczke.To wciąż jest zawodnik który może z ławki wiele dać.W szatni też pewnie jakąś tam rolę ma + inny młody napastnik mógłby się uczyć przy nim.
7
Arthur jak raperzy w Polsce czyli kiedys nie miał nic a teraz ma wszystko i elo.
0
@Salwik92 Czemu nie można?
2
A Koeman nie może trenować równoczesnie klubu i repki ?
4
@Kajtek77 No i taką promocje to ja rozumiem.
0
Arthur świętował blamanż Barcelony.Nie wiem o co wam chodzi.
1
@DanielOOL Jeszcze nie mam ;d
0
@Bykunn Własnie szukam jakiś tanich kotów.Moze Klich? :v
1
@Kajtek77 Jest dużo fajnych piłkarzy w fajnej cenie w tym roku ;d
3
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie ;v Będe to wstawiał co jakiś czas także proszę się nie bulwersować.Miłego dzionka.
1
@Striker Na United też liczył chyba.
28
Przypominam że Adam Nawałka jest wolny.
2
@Hiacynk Sevilla mam wrażenie że jest takim zespołem któremu brakuje coś ekstra by stać się naprawdę świetna ekipa. Mają przeblyski genialnych meczów.