3

Chętnie bym go zobaczył w Anglii.Na 2-3 lata super opcja.


0

@sebasek99 Ale analiza koniuu

0

@Veb1233 Juz pozmieniałem i wsadziłem rudego.

0

@Veb1233 Nie wiedziałem kogo.W City jest zawsze dużo rotacji a Mane i Salah za drodzy ;v

1

@DanielOOL Fajny chociaż nie wiem czy bym nie wymienił Pogby na kogoś bardziej ofensywnego bo on jest jednak typowym rozgrywającym.

2

Takie coś mi wyszło w fantasy ;v Jak chcecie to możecie sie pochwalic swoimi.
https://zapodaj.net/5d9c1a634ded8.jpg.html
Kod do naszej ligi -m4k0sh

3

Można tu już zapodać klasyk a mianowicie ,,Ronald próbuj''.

0

@sebasek99 Na to pytanie nie potrafia odpowiedziec nawet najstarsi górale

1

@Mario96w 19 wrzesien chyba

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie.

2

@cat_r37 Akurat prowadzenie repki to jest zupełnia inna bajka.We wszystkich klubach był praktycznie zwalniany.

2

@neeed Ja tam dalej w niego wierze że odniesie sukces w Barcelonie.

5

Mam nadzieje że Koeman odbuduje Coutinho.

0

@Faberr I jeszcze biega do 60 minuty bo pozniej juz nie ma sił

0

@Ghotti A nie prawą?

31

@BarcaInfo I dobrze.Trzeba z niego skorzystać.

2

@Ghotti @Bykunn @ArtTiguana99 własnie zobaczyłem jego kontrakt :C Faktycznie jak na rezerwowego to jest lipa totalna.

1

A ja tam bym zostawił Suareza na ławeczke.To wciąż jest zawodnik który może z ławki wiele dać.W szatni też pewnie jakąś tam rolę ma + inny młody napastnik mógłby się uczyć przy nim.

7

Arthur jak raperzy w Polsce czyli kiedys nie miał nic a teraz ma wszystko i elo.

0

@Salwik92 Czemu nie można?

2

A Koeman nie może trenować równoczesnie klubu i repki ?

4

@Kajtek77 No i taką promocje to ja rozumiem.

0

Arthur świętował blamanż Barcelony.Nie wiem o co wam chodzi.

1

@DanielOOL Jeszcze nie mam ;d

0

@Bykunn Własnie szukam jakiś tanich kotów.Moze Klich? :v

1

@Kajtek77 Jest dużo fajnych piłkarzy w fajnej cenie w tym roku ;d

3

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie ;v Będe to wstawiał co jakiś czas także proszę się nie bulwersować.Miłego dzionka.

1

@Striker Na United też liczył chyba.

28

Przypominam że Adam Nawałka jest wolny.

2

@Hiacynk Sevilla mam wrażenie że jest takim zespołem któremu brakuje coś ekstra by stać się naprawdę świetna ekipa. Mają przeblyski genialnych meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?