Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo kto komentuje z polsatu Barce z Bayernem?
2
Komentarz usunięty
6
@Danny Gaucho I to nazwiska które są gorące co rok na rynku transferowym.
1
Dawno nie bylo tak wysokiego kursu na Barcelone w LM ;v
0
@MateS Sam nic nie zrobi.
12
Kurs 90 na hat tricka Suareza jutro.Za 2 można wjechać.
0
@Danny Gaucho Boli cię wielki Neymar?
1
Obstawmy wszyscy Bayern i Barcelona awansuje.
1
Upamecano co dziś schował Coste do kieszeni to jego.
1
@mekston Będą faworytem.
0
@MESSIah16 City albo Paryż.
0
@abram3k Czemu?
2
Lyon vs Lipsk. A czemu nie.
2
Szykuje się niemiecki pojedynek trenerów : Tuchel vs Nagelsmann. Szczerze to już się nie mg doczekać. To będzie napewno fajny meczyk. Obie ekipy uwielbiają atakować i dominować.
1
@Janiama Też stawiam że Paryż wygra LM.
4
To jest właśnie siła Lipska. Nie ma jednej gwiazdy a jest dobrze funkcjonujący zespół.
1
Hajto szczęśliwy :D
0
Ale Marciniak dzisiaj ostry.
0
Liga hiszpańska może jutro zostać wyczyszczona. Zobaczymy co zagra Barcelona :v
0
Paryż napewno się cieszy.Lepiej grać otwarta piłkę z RbL niż męczyć się z Atleti.
1
@NeroTFP miałem pisać hah
10
@ObiektywnyKibic121 Atletico bez Simeone było sredniakiem
2
@Witekk10 obunozny
1
Pięknie chodzi Felix.
2
Karny dla Atleti. Felix x
1
Costa gra jak Zapata wczoraj. Masakra.
1
Wychowanek Barcelony!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
4
Do osób którym się nie podoba gra Atletico. Czego się spodziewaliscie ? Że będą atakować co chwilę?Oni grają w swoją grę.