0

Kurs na Kopenhage wynosi dziś 15.00.Za drobne można zagrać a może akurat się coś im uda zrobić.

5

Tak naprawde to może się to ciągnac do końca okienka.


2

@Hiacynk Piękny Jadon.Cieszy mnie że do końca jest z zespolem i nie wymusza transferu.

6

@darek60 Widocznie alkohol nie jest dla Cb :v

4

@Hiacynk Verratti chyba ważniejszy niż Mbappe.

6

@Hushovt Wojny nie będzie bo się nie opłaca.To nie 45

2

@kerouac W punkt kerlak.

1

Tam naprawdę to pan z Rosji nie musi nigdzie wkraczać bo już od dawna tam jest.

16

@mr_robot obecnie Goretzka>Busi

0

@Janiama Władimir Putin lubi polski bigos także luzik arbuzik

4

@Hushovt Z Wladkiem to nigdy nie wiadomo

2

@Kajtek77 Otóż to.

2

@Chakalaka No jest niezłe.

1

@SHIBA tak oooooo

0

@Roni/VEB No o tym mowie.Dla nich to obojętnie z kim będą grać.Cel jest jeden.

2

Lakersi coś ostatnio bez formy.Chyba ekipa LBJ'A odpuszcza i czekają na play offy.

1

@marcin000019 On ogólnie dla mnie najlepszą piłkę to grał w United.Moze nie strzelał tak dużo ale bardzo dobrze się oglądało go.

3

@Chakalaka Oglądam właśnie:D

1

@marcin000019 Był w 2008 w Manchesterze

4

@marcin000019 I tak zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych.A dla niektórych nawet najlepszy.

9

@MESSIah16 Obsesja doskonałości.

0

@student97r to tak jak z mj i lbj ? :D

2

@student97r Nie znam się na snookerze ale chłop musi być totalnym kotem w tą gierkę.

1

@VamosRakieta pozdrawiam serdecznie

3

Vettel z 10 pkt tylko póki co.Lipa totalna.

4

155 podium Hamiltona.Wow.

1

@kerouac No zasady są jasne i klarowne ;v

18

@BarcaInfo Obcierka o lewą ręke.

4

@Dajnatace Nie ma szans bo nie przejdą Barcelony

1

@D10SLEO Marnuje się i taki jest fakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?