Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurs na Kopenhage wynosi dziś 15.00.Za drobne można zagrać a może akurat się coś im uda zrobić.
5
Tak naprawde to może się to ciągnac do końca okienka.
2
@Hiacynk Piękny Jadon.Cieszy mnie że do końca jest z zespolem i nie wymusza transferu.
6
@darek60 Widocznie alkohol nie jest dla Cb :v
4
@Hiacynk Verratti chyba ważniejszy niż Mbappe.
6
@Hushovt Wojny nie będzie bo się nie opłaca.To nie 45
2
@kerouac W punkt kerlak.
1
Tam naprawdę to pan z Rosji nie musi nigdzie wkraczać bo już od dawna tam jest.
16
@mr_robot obecnie Goretzka>Busi
0
@Janiama Władimir Putin lubi polski bigos także luzik arbuzik
4
@Hushovt Z Wladkiem to nigdy nie wiadomo
2
@Kajtek77 Otóż to.
2
@Chakalaka No jest niezłe.
1
@SHIBA tak oooooo
0
@Roni/VEB No o tym mowie.Dla nich to obojętnie z kim będą grać.Cel jest jeden.
2
Lakersi coś ostatnio bez formy.Chyba ekipa LBJ'A odpuszcza i czekają na play offy.
1
@marcin000019 On ogólnie dla mnie najlepszą piłkę to grał w United.Moze nie strzelał tak dużo ale bardzo dobrze się oglądało go.
3
@Chakalaka Oglądam właśnie:D
1
@marcin000019 Był w 2008 w Manchesterze
4
@marcin000019 I tak zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych.A dla niektórych nawet najlepszy.
9
@MESSIah16 Obsesja doskonałości.
0
@student97r to tak jak z mj i lbj ? :D
2
@student97r Nie znam się na snookerze ale chłop musi być totalnym kotem w tą gierkę.
1
@VamosRakieta pozdrawiam serdecznie
3
Vettel z 10 pkt tylko póki co.Lipa totalna.
4
155 podium Hamiltona.Wow.
1
@kerouac No zasady są jasne i klarowne ;v
18
@BarcaInfo Obcierka o lewą ręke.
4
@Dajnatace Nie ma szans bo nie przejdą Barcelony
1
@D10SLEO Marnuje się i taki jest fakt.