Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Benzemaaaaaaa @bixmix
1
Szkoda Rafy bo go lubię ale taki błąd... Nie przystoi.
0
@bixmix Benzema na bank
0
Depay strzela panemka w LM w takim momencie. Wow Memphis.
0
Latwwoooooo. Oo
0
Przynajmniej Ramos nie strzeli z bani
0
Pojedynek lysych czas zacząć.
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
3
City musi szybko strzelić bramkę a wtedy Real będzie musiał się całkowicie odkryć i kolejne bramki będą kwestia czasu. Zobaczymy jak to będzie :v
10
Tak naprawdę to City jest pod wielka presją.City musi a Real może.
1
Ciekawe jak Walker sobie poradzi z Hazardem. Od tego w sumie będzie zależeć wynik meczu.
1
@MesQueUnClub96 Ale ja serio mówie że podobny z twarzy :D
2
Podobny.
0
@TheNekro94 Chyba idealną pogode wybrałes.
6
@koziar Ramos to na trybunie dzisiaj
3
@Lokoo Carvajal bo będzie go Sterling wklepywac w ziemie
3
@JimMorrisonFCB Negredo za ten 1 sezon w City xD
1
Kursy na króla strzelców LM
Lewy -11 bramek i 1.01
-Messi-2 bramki i 50.00
-Ronaldo-2 bramki i 250.00
Opcja dla totalnych hazardzistów.
3
@Coutinho007 @Esteban_ @Messibestplayerintheworld Również Santi.Niesamowity technik.
1
Juan Mata czy Santi Cazorla?
3
@Hiacynk Genialne wykończenie w obu akcjach.Spokój i jeszcze raz spokój.
2
@NeroTFP Wpisałbym bym wszędzie Sancho ale nie będe ci robił syfu ;v
2
@NeroTFP
✦ Hiszpania:Barcelona
✦ Włochy:Inter
✦ Anglia:United
✦ Niemcy:Borusia (ale dlatego że gra tam Sancho)
✦ Francja:Paris Saint-Germain
✦ Polska:Motor Lublin
✦ Holandia:Ajax
✦ Reszta świata:Porto
3
@FC1899Barca A podobno Ronaldo nie potrafi podawac :D
2
@Szreko @IronSanHybrid Zazwyczaj u mnie to jest 2-3.No ja własnie w taką pogode to potrafie nawet do 6.
0
Ile pijecie wody w czasie takich upałów jak mamy teraz?Bo właśnie zacząłem 3 l i nie wiem czy nie przegiąłem ;v
5
@kamilop Wątpie.Za ważny mecz.
2
@Khajio No może i tak chociaż największą krytykę zbierał Ole przez cały sezon a Lampard był raczej chroniony nawet jak nie będzie w top4.Norwega chcieli zwalniać juz w grudniu.
0
@MichVeB Lamapard przed Ole? Ciekawe :v
13
@NeroTFP Melena zdecydowanie.