0

@Striker Czysta Barcelona wchodzi na luzie

3

Kursy : Barcelona 3.15 , Bayern 2.25.

1

@VamosRakieta widzę że somsiad już wstawił

7

Była ręka Messiego.Minimalna ale była.Zamykam temat.

2

@LuisSalvano była ręka

7

Pikenbauer i Lenglet... cóż za duet.Szczegolnie francuski mur.

0

@SonBarcaGoku Neymar to też trochę inny styl ale też kozak w grze na małej przestrzeni.

7

Messi jest niesamowity gdy ma 3-4 rywali na plecach.Chyba nie ma drugiego takiego na świecie który ma taką swobodę w tłoku.

2

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie

2

@BartqRKO Bez Embiida ten zespół umiera. Powtarzam i będę powtarzał że skład który przegrał z Toronto był najlepszym składem od wielu lat 76.

0

@barcelonaLM a na Polsacie wiesz?

0

Kto komentuje mecz Barcy z Napoli?

0

Ta kuchnia mistrzów to jest taki cringe na Polsacie że masakra. Oby LM wróciła do c+.

0

Trenował Pirlo jakiś klub czy poprostu dostał Juve bo był zajebistym zawodnikiem?

2

Insigne w pierwszym składzie. Było do przewidzenia.

0

Cieszcie się że Busi i Vidal zawieszenie bo oni by grali :d

0

@Coutinho007 Angol zawsze będzie chciał grać u siebie :v

0

@Coutinho007 I tak i nie.Wszystko zależy na ile chcą United tego Sancho bo kwota jest duża.

2

@Coutinho007 @NeroTFP Zadzownilem przed chwila do Lamparda.Zobaczymy co z tego wyjdzie

4

@NeroTFP Dzisiaj Chelsea wygrywa 4:0 i łatwo

2

Podobno Borusia oferuje Jadonowi dwa razy większą pensje.


0

@LuisSalvano Nie zmusi go do gry.

1

@Esteban_ dobra decyzja

7

Aż 3.50 na trzy strzały celne Messiego. Coś za dużo :v

1

Wywiady z Matim zawsze na propsie.Nice.

0

@Striker Dzisiaj Suarez masakruje Napoli.Zobaczysz.

2

@AllBundy No Sane to akurat jest wybitnie jednonożny.Sterling coś tam potrafi lewą nogą ;v

0

@Medrzakoo01 Za Rikiego wyjdzie Rakieta.

0

@BarcaInfo Lewnożny zawodnik by to skończył.Słabsza noga trochę kuleje u Sterlinga.

0

Pobawią się pewnie jeszcze troche.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?