Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker Czysta Barcelona wchodzi na luzie
3
Kursy : Barcelona 3.15 , Bayern 2.25.
1
@VamosRakieta widzę że somsiad już wstawił
7
Była ręka Messiego.Minimalna ale była.Zamykam temat.
2
@LuisSalvano była ręka
7
Pikenbauer i Lenglet... cóż za duet.Szczegolnie francuski mur.
0
@SonBarcaGoku Neymar to też trochę inny styl ale też kozak w grze na małej przestrzeni.
7
Messi jest niesamowity gdy ma 3-4 rywali na plecach.Chyba nie ma drugiego takiego na świecie który ma taką swobodę w tłoku.
2
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie
2
@BartqRKO Bez Embiida ten zespół umiera. Powtarzam i będę powtarzał że skład który przegrał z Toronto był najlepszym składem od wielu lat 76.
0
@barcelonaLM a na Polsacie wiesz?
0
Kto komentuje mecz Barcy z Napoli?
0
Ta kuchnia mistrzów to jest taki cringe na Polsacie że masakra. Oby LM wróciła do c+.
0
Trenował Pirlo jakiś klub czy poprostu dostał Juve bo był zajebistym zawodnikiem?
2
Insigne w pierwszym składzie. Było do przewidzenia.
0
Cieszcie się że Busi i Vidal zawieszenie bo oni by grali :d
0
@Coutinho007 Angol zawsze będzie chciał grać u siebie :v
0
@Coutinho007 I tak i nie.Wszystko zależy na ile chcą United tego Sancho bo kwota jest duża.
2
@Coutinho007 @NeroTFP Zadzownilem przed chwila do Lamparda.Zobaczymy co z tego wyjdzie
4
@NeroTFP Dzisiaj Chelsea wygrywa 4:0 i łatwo
2
Podobno Borusia oferuje Jadonowi dwa razy większą pensje.
0
@LuisSalvano Nie zmusi go do gry.
1
@Esteban_ dobra decyzja
7
Aż 3.50 na trzy strzały celne Messiego. Coś za dużo :v
1
Wywiady z Matim zawsze na propsie.Nice.
0
@Striker Dzisiaj Suarez masakruje Napoli.Zobaczysz.
2
@AllBundy No Sane to akurat jest wybitnie jednonożny.Sterling coś tam potrafi lewą nogą ;v
0
@Medrzakoo01 Za Rikiego wyjdzie Rakieta.
0
@BarcaInfo Lewnożny zawodnik by to skończył.Słabsza noga trochę kuleje u Sterlinga.
0
Pobawią się pewnie jeszcze troche.