0

@Pawlak1992 Bayern Flicka trwa za krótko.

5

@VamosRakieta Juz powstały pewne teorie że specjalnie wymyślił se covida by potem wrócic i zagrać Barceloną po czym strzeli hat-tricka i wszyscy będą mówić że nie dość ze strzelił 3 bramki to jeszcze z wirusem.

6

@MESSIah16 Sukces to sukces ~ Encore
A tak poważnie to nie wina Rafała że jest jak jest.

1

@MesQueUnClub_87 W sumie to najlepszym.

1

@KamilZ Bo Lewy to tak naprawdę średniaczek.

6

@Kamilos84 Przecież to maszyna nie człowiek.

27

@ranger3120 Boli ich wielka Wercia

2

@grzechdaszek To chociaż tyle dobrego byku. ;v

7

@MESSIah16 Ferdek Kiepski nie pracował 20 lat i jakoś swietnie sobie radził

1

@4drian0 Już nie raz potrafiłem uświadomić swoją mądrością ludzi także Adrianie może i teraz się uda.

2

@AlicjaFCB Mam nadzieję Alicjo że dzięki mojemu wpisowi przestanie pytać o smak :v

5

@grzechdaszek Żaden bo to syf

15

@BarcaInfo Kryminał to mało powiedziane.

5

@Yosemite Radamel gdy nie więzadła to dziś byłby jednym z najlepszych.Strasznie mi wtedy szkoda było go.

0

@Rust_Cohle Nie zgadzam się ale szanuję tą jakże ciekawą opinię

5

@Triv44 Tez mi się tak wydaje.

3

@Piotii16 Fortuna bo tak

0

@Rust_Cohle To mi mają odpowiadać a nie ja komuś :v

0

@Rust_Cohle Ja tylko stwierdzam fakty

5

@Rust_Cohle Nierób Ferdynand Kiepski

0

@Pawlak1992 Oczywiście że tak.

0

@Pawlak1992 Napewno nie mniej.

0

@tobiasson92 W sumie ciekawe ile tych zarażen tak naprawdę jest bo wydaje mi się że dużo,dużo więcej.

4

@FafitFCB Umiejętności miał fantastyczne w Manchesterze i na początku z Realu. Później zmienił się w goleadora.Sam zresztą o tym mówił że musiał wybrać jedno. Albo grac pod publikę i ryzykować kontuzjami poprzez pojedynki 1vs1 albo strzelać bramki i mniej dryblowac itp.

1

@Coutinho007 Z Pogba według mnie jest ten problem ze dla mnie zawsze to będzie ofensywny pomocnik. Taka 10 na której gra obecnie Bruno. Obecnie Pogba jest taka 6/8 co ogranicza trochę jego walory.

22

@FafitFCB Cristiano Ronaldo

0

@Coutinho007 No gra słabo ale tak naprawdę cały zespół gra źle. Oni powinni w tym sezonie mieć nadal 0 pkt gdyby nie mega fartowny mecz z Brighton.

1

@Coutinho007 Oni tak naprawdę mogli by odpasc z pucharu ligi i pucharu Anglii by skupić się na lidze :v

1

@Coutinho007 Problem
Pogby jest taki że jest nieregularny przynajmniej w klubie bo w repce zawsze dobrze wygląda. Oglądałem mecz z Portugalia i według mnie był jednym najlepszych na boisku.

1

@FCBKUBANO Na normalu ostatni raz grałem w 2k13. Wolę prywatne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?