Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Bayern Flicka trwa za krótko.
5
@VamosRakieta Juz powstały pewne teorie że specjalnie wymyślił se covida by potem wrócic i zagrać Barceloną po czym strzeli hat-tricka i wszyscy będą mówić że nie dość ze strzelił 3 bramki to jeszcze z wirusem.
6
@MESSIah16 Sukces to sukces ~ Encore
A tak poważnie to nie wina Rafała że jest jak jest.
1
@MesQueUnClub_87 W sumie to najlepszym.
1
@KamilZ Bo Lewy to tak naprawdę średniaczek.
6
@Kamilos84 Przecież to maszyna nie człowiek.
27
@ranger3120 Boli ich wielka Wercia
2
@grzechdaszek To chociaż tyle dobrego byku. ;v
7
@MESSIah16 Ferdek Kiepski nie pracował 20 lat i jakoś swietnie sobie radził
1
@4drian0 Już nie raz potrafiłem uświadomić swoją mądrością ludzi także Adrianie może i teraz się uda.
2
@AlicjaFCB Mam nadzieję Alicjo że dzięki mojemu wpisowi przestanie pytać o smak :v
5
@grzechdaszek Żaden bo to syf
15
@BarcaInfo Kryminał to mało powiedziane.
5
@Yosemite Radamel gdy nie więzadła to dziś byłby jednym z najlepszych.Strasznie mi wtedy szkoda było go.
0
@Rust_Cohle Nie zgadzam się ale szanuję tą jakże ciekawą opinię
5
@Triv44 Tez mi się tak wydaje.
3
@Piotii16 Fortuna bo tak
0
@Rust_Cohle To mi mają odpowiadać a nie ja komuś :v
0
@Rust_Cohle Ja tylko stwierdzam fakty
5
@Rust_Cohle Nierób Ferdynand Kiepski
0
@Pawlak1992 Oczywiście że tak.
0
@Pawlak1992 Napewno nie mniej.
0
@tobiasson92 W sumie ciekawe ile tych zarażen tak naprawdę jest bo wydaje mi się że dużo,dużo więcej.
4
@FafitFCB Umiejętności miał fantastyczne w Manchesterze i na początku z Realu. Później zmienił się w goleadora.Sam zresztą o tym mówił że musiał wybrać jedno. Albo grac pod publikę i ryzykować kontuzjami poprzez pojedynki 1vs1 albo strzelać bramki i mniej dryblowac itp.
1
@Coutinho007 Z Pogba według mnie jest ten problem ze dla mnie zawsze to będzie ofensywny pomocnik. Taka 10 na której gra obecnie Bruno. Obecnie Pogba jest taka 6/8 co ogranicza trochę jego walory.
22
@FafitFCB Cristiano Ronaldo
0
@Coutinho007 No gra słabo ale tak naprawdę cały zespół gra źle. Oni powinni w tym sezonie mieć nadal 0 pkt gdyby nie mega fartowny mecz z Brighton.
1
@Coutinho007 Oni tak naprawdę mogli by odpasc z pucharu ligi i pucharu Anglii by skupić się na lidze :v
1
@Coutinho007 Problem
Pogby jest taki że jest nieregularny przynajmniej w klubie bo w repce zawsze dobrze wygląda. Oglądałem mecz z Portugalia i według mnie był jednym najlepszych na boisku.
1
@FCBKUBANO Na normalu ostatni raz grałem w 2k13. Wolę prywatne.