9

@Tales_Omletu Otóż nie

3

@Hushovt Piękny avatar

3

@kerouac miodek i czosnek polecam

0

Ibra jutro gra z Interem?

3

@Hushovt Jak dla mnie świat hp miał przeogormny potencjał i został on wykorzystany ale nie w pełni. Tu się akurat zgodzę że można było jeszcze więcej rzeczy wprowadzić.

1

@Hushovt No mi akurat cała seria się podoba :v

2

@Hushovt Ee tam. Nie ma co porównywać Voldka i Saurona. Oba filmy świetne. Oba czarne charaktery świetne.

0

@Danny Gaucho Chyba jednak podziękuję mój drogi

3

@Mario96w Uuu mocne

0

@Danny Gaucho A jak ja jestem obureczny?

6

@LuisSalvano To nie jest kwestia podejścia. Przewaga Sancho, Haalanda czy kanadyjczyka z Bayernu jest tak duża że jeśli Fati dostanie to będzie to kompromitacja.

2

@LuisSalvano Bo są lepsi

0

@insp1re Będę kombinował. Może jakieś bramki, różne. Zobaczymy :v

2

Jutro można dużo zarobić ale i stracić. Świetne kursy na Barcelone, Atletico, Liverpool, Seville czy United. Wszystkie powyżej 1.70.Cos się pomyśli.

6

@Brashearr Jak Fati dostanie Golden boya to będzie skandal

18

@LuisSalvano Zgredek nie żyje

0

@Rewolucja123 Grałem kiedyś i w miarę

1

@IronSanHybrid Janusz to taki Voldemort

0

@Hubert98 Teraz ten jego potencjał się wydaje nadal spory ale na rynek weszło wiele dobrych zawodników.

10

@FC1899Barca A skąd mogli wiedzieć. Dembele miał mega potencjał.

0

@tristan87 Otóż nie zaprzeczam ale też nie potwierdzam

3

@koziar Voldemort to tym swoim nosem to by zrobił rim cim cim

5

@IronSanHybrid @Hushovt Hermiona bardziej imponowala. Harry jechał na opinii

2

@IronSanHybrid No Harry najlepszy ze swojego pokolenia chociaż ja jakoś nie czułem że on jest jakiś zajebsicie mocny

0

@Hushovt @IronSanHybrid A fakty są takie że Voldka ubil nastolatek a Saurona dzieciaki. Niby potężni a tak średnio wyszło

2

@Hushovt Spokojnie. My tylko tak sobie swiruje y wariacie

1

@IronSanHybrid Na nos by pierścień założył

5

Wyobrażacie sobie jak Voldemort rzuca avade kedavre na Saurona?

2

@Hushovt Ja akurat zarówno lotr jak i Hp uwielbiam :v

0

@Hushovt Dobra dobra. W pojedynku 1vs1 wszyscy padają jak muchy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?