Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Tales_Omletu Otóż nie
3
@Hushovt Piękny avatar
3
@kerouac miodek i czosnek polecam
0
Ibra jutro gra z Interem?
3
@Hushovt Jak dla mnie świat hp miał przeogormny potencjał i został on wykorzystany ale nie w pełni. Tu się akurat zgodzę że można było jeszcze więcej rzeczy wprowadzić.
1
@Hushovt No mi akurat cała seria się podoba :v
2
@Hushovt Ee tam. Nie ma co porównywać Voldka i Saurona. Oba filmy świetne. Oba czarne charaktery świetne.
0
@Danny Gaucho Chyba jednak podziękuję mój drogi
3
@Mario96w Uuu mocne
0
@Danny Gaucho A jak ja jestem obureczny?
6
@LuisSalvano To nie jest kwestia podejścia. Przewaga Sancho, Haalanda czy kanadyjczyka z Bayernu jest tak duża że jeśli Fati dostanie to będzie to kompromitacja.
2
@LuisSalvano Bo są lepsi
0
@insp1re Będę kombinował. Może jakieś bramki, różne. Zobaczymy :v
2
Jutro można dużo zarobić ale i stracić. Świetne kursy na Barcelone, Atletico, Liverpool, Seville czy United. Wszystkie powyżej 1.70.Cos się pomyśli.
6
@Brashearr Jak Fati dostanie Golden boya to będzie skandal
18
@LuisSalvano Zgredek nie żyje
0
@Rewolucja123 Grałem kiedyś i w miarę
1
@IronSanHybrid Janusz to taki Voldemort
0
@Hubert98 Teraz ten jego potencjał się wydaje nadal spory ale na rynek weszło wiele dobrych zawodników.
10
@FC1899Barca A skąd mogli wiedzieć. Dembele miał mega potencjał.
0
@tristan87 Otóż nie zaprzeczam ale też nie potwierdzam
3
@koziar Voldemort to tym swoim nosem to by zrobił rim cim cim
5
@IronSanHybrid @Hushovt Hermiona bardziej imponowala. Harry jechał na opinii
2
@IronSanHybrid No Harry najlepszy ze swojego pokolenia chociaż ja jakoś nie czułem że on jest jakiś zajebsicie mocny
0
@Hushovt @IronSanHybrid A fakty są takie że Voldka ubil nastolatek a Saurona dzieciaki. Niby potężni a tak średnio wyszło
2
@Hushovt Spokojnie. My tylko tak sobie swiruje y wariacie
1
@IronSanHybrid Na nos by pierścień założył
5
Wyobrażacie sobie jak Voldemort rzuca avade kedavre na Saurona?
2
@Hushovt Ja akurat zarówno lotr jak i Hp uwielbiam :v
0
@Hushovt Dobra dobra. W pojedynku 1vs1 wszyscy padają jak muchy