Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy jak ładnie to zagrał no no
0
@mekston Odpalił się ale no Balde masakra
2
Nie nabiore już sie na Balde,obiecuje
https://x.com/alklasykw7119/status/1878518613918826639
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz Mysle czy oglądac na 2 ekrany NBA i Barce z Realem
6
@Pawlak1992 @MesQueUnClub_87 Jest dłuzej od dodiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piękna karma dla Havertza za nura
2
@Eklerek Kompromitacja Arsenalu.Grają ponad 60minut jednego więcej i karne XD
0
@Lola120 Zawsze chyba lepiej mu to powiedziec bo pozniej szkoda chlopaka jak zrobi sobie nadzieje
2
@Lola120 Przerabialem coś podobnego i no wyszło poza przyjazn
1
@Faro Ja tam wolałem Real w finale.Zwycięstwo może dac paliwo na druga część sezonu.Zawsze takie mecze motywują.
0
@Rewolucja123 Bruno zawsze był potężny.Wsadz do Manchesteru jakiegoś gwiazdora i nie wykeci takich liczb jak Bruno od przyjscia do United.Przeciez Odegaard by zażadał transferu jakby miał tu grac.
1
Za takiego karnego to Havertz powinien dostać 3 mecze zawieszenia.Obrzydliwa symulka.
0
@mekston Raczej juz po meczu
1
Wspólczuje Amorimowi xd
2
Arsenal niby 2 miejsce w tabeli ale na tle Manchesteru tak srednio wyglądaja
0
@mekston Bruno to szef wszystkich szefów
1
Upadek Arsenalu
1
@Eklerek Arsenal 0 celnych strzałów
9
Kamil z normalnym wpisem na twitterze...dziwny dzień.
1
@mekston Ciekawe jak Med wejdzie w sezon.Zawsze grozny na hardzie.
3
Ale że nikt z Polski nie wykupił Pucharu Anglii na sezon 24/25 to lekkie zdziwienie jest.
1
@mekston Korty w Australii niezbyt mu leza
1
@GigiAmoroso Wątpie tzn Arsenal u siebie jednak wciąz bardzo mocny a Manchester chyba niegotowy na takie zwycięstwo ale kto wie
1
@GigiAmoroso W sumie faworyci i kursy jak na większosci turniejów u panów.Moze Carlitos byłby #1 na RG i Wimbledonie.
0
@Aragorn33 No przepalone styki fest.Dobrze ze chłopak cały i zdrowy.
10
Niby spoko ale no i tak odklejka na maxa.Co trzeba miec w bani by robić góralskiego w takim evencie.
0
@norbi77 Nie no kazdy wie ze ja często zmieniam.Ja wytrzymuje na jednym avku max kilka dni
1
@Kgorecki2500 Mam to samo.Zanudziłbym się tylko jednym.