Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 No przejazd okrutny dzisiaj.Iga jakieś 3 poziomy wyżej pod kazdym względem.
3
Ale ukąsił m0nesy. @budel17 @ranger3120
0
@MateS No ja bym chyba dał Cole'a Palmera na 3 chociaz zapomniałem ze Chelsea gra w lidze konferencji xd
1
No ten Vinicius tak średnio.Yamal chyba tez mimo wszystko za wysoko.
0
@Rupert_Haubica Podobno te gacie to magnez na dupeczki
5
@mekston Ciezko nie lubic Carlitosa tzn on ma taka aure dobrego człowieka.Miły,skromny 21 letni Hiszpan.Carlitos uśmiechnięty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chelsea x Garnacho
75
@LOPEZ16 Pedri nie jest liczbowym zawodnikiem ale jego wpływ na gre jest niepodważalny
1
I po co więcej pytan.
0
Moze to jest rola dla Stefanosa @FcPortoFan1999
1
@mekston Juz grał chyba o 1,4 w nocy naszego czasu i rano kolo 10
3
@mekston Sasza w świetnej formie i potwierdza to na korcie
2
@mekston Naprawde dobrze wtedy grał.Fajny mecz się szykuje.Ciekawe o ktorej godzinie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Stinger_ To dobry zawodnik ale trochę juz pogral
1
@mekston No starcie Novaka z Carlosem to troche taki przedwczesny final tzn te mecze sa wyjatkowe
1
@mekston Ale chłop ćwiczy cardio na tym turnieju
0
@mekston Nie no zeby taki szanowny pan Borges pokonał Carlitosa w systemie szlemowym to musi bardzo duzo rzeczy się wydarzyc na tym korcie
1
@michal26 Obejrzałbym ale musze spac isc takze oby wygrała
0
@MesQueUnClub96 To mozna o każdym tak mowic dodi
0
@MesQueUnClub96 Draper to męczy sie z jaskami po 5 setow
1
@agaFCB Sinner i Djoko tez juz przegrywali sety w tym turnieju.On nie bedzie zawsze wygrywał 3:0.Na luzno podejdzie do 4 seta.
1
@michal26 Naprawde imponuje mi ta 17-latka pod względem tenisowym.Kurczaki taki wiek i top15 wta.
0
@michal26 Ciezki set
0
@michal26 Jokić tyra za trzech i troche wypompowany
1
@michal26 No zobaczymy Michale ale no Saba to Saba.Moze się ogarnąc.
0
Jesli OKC będzie #1 zachodu to Shai dostanie MVP.Lider z krwi i kości.Zimny gangster.
1
@adi7adi8 @michal26 No Saba zrobi pewnie finał mimo ze jest bez formy
1
@mekston Byle inny Hiszpan dziś wygrał