0

@Transu96 Może prank w sumie

1

Ciężka praca i efekty niezłe.
https://x.com/caybennett/status/1880994093490372985

0

@arasz1819 Trudny to jest klub do prowadzenia.Wedlug mnie najtrudniejszy obecnie w piłce.Ferguson zostawił ten klub na szczycie i ciągle są odwołania ale tego juz nie ma.

2

@Pawci023x Jest co ich łączy to że są Hiszpanami

0

@arasz1819 Moim zdaniem to nie jest jego wina do końca.Ten skład jest po prostu przeciętny.

0

Chyba GOAT szachów z mocnym przekazem


0

@PIWOSZ89 Vinicius kupił TVP

7

@dawidlampa Kazdy lepszy niz Vinicius

1

@mekston Jest mocarny dzisiaj.Takiego Fodena brakowalo Anglikom na ojro

1

Następny mecz Barcelony z Valencią która ma 20 miejsce w tabeli.Do tego jeszcze Barca u siebie.Jak tu nie będzie 3 punktów to chyba mozna pakowac walizki.

6

@Kamiloza91 No wszystko wciąz jest do wygrania

7

Wraca chyba Foden z tamtego sezonu.Ostatnie mecze koncertowe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@VegetaPolska Vegeta wygrywacie 4:1,cziluj bombe

2

@Katalonik97 Boją się tez i powinni dostawac ale jak Lewy ma 2 bramki w 2 miesiace w lidze,Rafa strzelil miesiac temu i Yamal podobnie

0

@mekston Na jego szczęscie mecz z Ipswich więc pewnie kilka dostanie

0

@daniel32778 @Szklaner No jest to robione dla atencji by zwrócic uwage chłopaków ale wstyd straszny.Takie czasy chyba totalnego braku szacunku do samego siebie

1

@MesQueUnClub96 Rybka fajna bo mega naturalna.Taka miła dziewczyna z pierwszej ławki w szkole.Jest git.

1

@GigiAmoroso Jesli szukac żony lub dziewczyny to tylko tenisistki

0

@mr Barca Tylko która

0

1

@Aragorn33 Tak czy siak dzisiaj ten penalti zasłuzony

2

@mekston Braut dzisiaj z dubletem @MesQueUnClub96

0

Ciekawe że szkoła zezwala na taki ubiór na studniówke.Chyba to jest lekka przesada a przynajmniej jak ja mialem no to laski miały standardowe sukienki.


0

@MesQueUnClub96 I zmiescilbys go w top10 pilkarzy La liga?

0

@MesQueUnClub96 Najlepszy to on jest ale w Sevilli

0

@MesQueUnClub96 Lukebakio to i tak nikogo nie obchodzi.Jest bo jest ale no wiadomo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hawajczyk On chyba przedłuzył ze Spurs

4

@daniel32778 Na miejscu Realu to dawno bym go do Arabów wrzucil i Kylian na LS i kupno kogoś na 9 typu potężny duet szwedzki Gyokeres Isak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?