Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Może prank w sumie
1
Ciężka praca i efekty niezłe.
https://x.com/caybennett/status/1880994093490372985
0
@arasz1819 Trudny to jest klub do prowadzenia.Wedlug mnie najtrudniejszy obecnie w piłce.Ferguson zostawił ten klub na szczycie i ciągle są odwołania ale tego juz nie ma.
2
@Pawci023x Jest co ich łączy to że są Hiszpanami
0
@arasz1819 Moim zdaniem to nie jest jego wina do końca.Ten skład jest po prostu przeciętny.
0
Chyba GOAT szachów z mocnym przekazem
0
@PIWOSZ89 Vinicius kupił TVP
7
@dawidlampa Kazdy lepszy niz Vinicius
1
@mekston Jest mocarny dzisiaj.Takiego Fodena brakowalo Anglikom na ojro
1
Następny mecz Barcelony z Valencią która ma 20 miejsce w tabeli.Do tego jeszcze Barca u siebie.Jak tu nie będzie 3 punktów to chyba mozna pakowac walizki.
6
@Kamiloza91 No wszystko wciąz jest do wygrania
7
Wraca chyba Foden z tamtego sezonu.Ostatnie mecze koncertowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@VegetaPolska Vegeta wygrywacie 4:1,cziluj bombe
2
@Katalonik97 Boją się tez i powinni dostawac ale jak Lewy ma 2 bramki w 2 miesiace w lidze,Rafa strzelil miesiac temu i Yamal podobnie
0
@mekston Na jego szczęscie mecz z Ipswich więc pewnie kilka dostanie
0
@daniel32778 @Szklaner No jest to robione dla atencji by zwrócic uwage chłopaków ale wstyd straszny.Takie czasy chyba totalnego braku szacunku do samego siebie
1
@MesQueUnClub96 Rybka fajna bo mega naturalna.Taka miła dziewczyna z pierwszej ławki w szkole.Jest git.
1
@GigiAmoroso Jesli szukac żony lub dziewczyny to tylko tenisistki
0
@mr Barca Tylko która
0
@daniel32778 Albo zobacz tutaj.No przesada fest na moje
https://pbs.twimg.com/media/GhqNMXqXoAAQfui?format=jpg&name=medium
1
@Aragorn33 Tak czy siak dzisiaj ten penalti zasłuzony
2
@mekston Braut dzisiaj z dubletem @MesQueUnClub96
0
Ciekawe że szkoła zezwala na taki ubiór na studniówke.Chyba to jest lekka przesada a przynajmniej jak ja mialem no to laski miały standardowe sukienki.
0
@MesQueUnClub96 I zmiescilbys go w top10 pilkarzy La liga?
0
@MesQueUnClub96 Najlepszy to on jest ale w Sevilli
0
@MesQueUnClub96 Lukebakio to i tak nikogo nie obchodzi.Jest bo jest ale no wiadomo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hawajczyk On chyba przedłuzył ze Spurs
4
@daniel32778 Na miejscu Realu to dawno bym go do Arabów wrzucil i Kylian na LS i kupno kogoś na 9 typu potężny duet szwedzki Gyokeres Isak