Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Eklerek U nas licytacja kto lepszy Kaczor czy Tusk
2
@Eklerek Czasem to robie ale pozniej dociera do mnie ze Rafa i Roger już nie zagrają i jakoś tak smutno.Chyba za duzo czlowiek obejrzal ich meczy
1
@mekston No to są mocne mecze ale człowiek jednak się wychował na BIG3.Sentyment jednak jest.
3
Ale obejrzałby człowiek takiego Nadala w formie vs Djoko albo Fedex w formie.To BIG3 miało tą aure.Pojedynki Sinnera,Carlitosa + Novaka są mocne ale no tamto to było coś więcej.
1
@barcelonaLM Jego powinien trenowac Rafix ale Rafa pewnie emerytura i nie bedzie podejmowal zadnych dzialan trenerskich itp
1
@NeroTFP1 Stały bywalec top10 rankingu więc też nie jest to takie hop siup do osiagniecia
1
@NeroTFP1 Dobry tenisista ale brakuje mu do tej topki totalnej
1
@GigiAmoroso Nie ma z kim do finału odpaść
0
@barcelonaLM Sasza ma szanse ale on na tą topke zbyt często chokuje
1
@budel17 Sinnera bardzo ciezko jest ruszyć.On teraz ma jakąs chora serie na twardej
2
@MesQueUnClub96 Ale on z tym podaniem na Zvereva i Sinnera tez by odpadł
5
Novak pokonuje 3:1 Carlitosa i awansuje do półfinale AUS 25.Lepszy od 2 seta był i zasłuzenie wygrał.Duzo pracy w tym sezonie przed Carlosem i zobaczymy jakie beda efekty.
1
@budel17 Jest tylko jeden ktory ma 20 lat czyli Cristiano
0
@mekston Chociaz szkoda tego 40;15
0
@budel17 Tez tak sadze ale mam wrazenie ze nie dojdzie do 5
1
@macio_944 Pamietaj ze ja ciebie nigdy nie zglosilem maciek
1
@mekston @barcelonaLM Sasza zeby wygrac z Serbem musi miec dzien taki jak rok temu z Carlitosem na AUS
0
@Czajka90 Tenis jest lepszy niz futbol
2
@ShawnC I tak nikt nie ma szans z @FcPortoFan1999
1
@barcelonaLM @mekston Przedewszystkim ten przestój z podaniem od 2 do 3 seta kosztuje go prawdopodobnie ten mecz.Przeciez on z 8 gemow z rzędu mial bliskie albo przegrane.Ciezko z takim rywalem pozniej to odrobić
0
Amerika is bek
0
@barcelonaLM Chyba nie jednak
0
@MesQueUnClub96 Aj tam nieładnie panie
0
@MesQueUnClub96 A jakbys miał do wyboru Viniciusa lub Jenifer Lopez 1 na 1?
0
@MesQueUnClub96 No to zmienisz zdanie dodi gdy dojdzie do kontaktu
1
@Eklerek Ale moze byc tak ze nie mial kontaktu z kobieta i zmieni zdanie o 180 stopni
2
@Eklerek Tylko ze dodi woli chłopów
0
@barcelonaLM Tylko ze dał się juz przełamac i presja bedzie co raz większa
0
@Sysia11 Nie przegrał jeszcze ale jego podanie jest nie do zaakceptowania i taki zawodnik jak Novak to nie przepusci tego
1
@Eklerek Problem Zvereva polega na tym ze on przegrywa te najwazniejsze mecze.Niby jest blisko,niby gra dobrze a na koniec brakuje czegoś