10

@Eklerek U nas licytacja kto lepszy Kaczor czy Tusk

2

@Eklerek Czasem to robie ale pozniej dociera do mnie ze Rafa i Roger już nie zagrają i jakoś tak smutno.Chyba za duzo czlowiek obejrzal ich meczy

1

@mekston No to są mocne mecze ale człowiek jednak się wychował na BIG3.Sentyment jednak jest.

3

Ale obejrzałby człowiek takiego Nadala w formie vs Djoko albo Fedex w formie.To BIG3 miało tą aure.Pojedynki Sinnera,Carlitosa + Novaka są mocne ale no tamto to było coś więcej.

1

@barcelonaLM Jego powinien trenowac Rafix ale Rafa pewnie emerytura i nie bedzie podejmowal zadnych dzialan trenerskich itp

1

@NeroTFP1 Stały bywalec top10 rankingu więc też nie jest to takie hop siup do osiagniecia

1

@NeroTFP1 Dobry tenisista ale brakuje mu do tej topki totalnej

1

@GigiAmoroso Nie ma z kim do finału odpaść

0

@barcelonaLM Sasza ma szanse ale on na tą topke zbyt często chokuje

1

@budel17 Sinnera bardzo ciezko jest ruszyć.On teraz ma jakąs chora serie na twardej

2

@MesQueUnClub96 Ale on z tym podaniem na Zvereva i Sinnera tez by odpadł

5

Novak pokonuje 3:1 Carlitosa i awansuje do półfinale AUS 25.Lepszy od 2 seta był i zasłuzenie wygrał.Duzo pracy w tym sezonie przed Carlosem i zobaczymy jakie beda efekty.

1

@budel17 Jest tylko jeden ktory ma 20 lat czyli Cristiano

0

@mekston Chociaz szkoda tego 40;15

0

@budel17 Tez tak sadze ale mam wrazenie ze nie dojdzie do 5

1

@macio_944 Pamietaj ze ja ciebie nigdy nie zglosilem maciek

1

@mekston @barcelonaLM Sasza zeby wygrac z Serbem musi miec dzien taki jak rok temu z Carlitosem na AUS

0

@Czajka90 Tenis jest lepszy niz futbol

2

@ShawnC I tak nikt nie ma szans z @FcPortoFan1999

1

@barcelonaLM @mekston Przedewszystkim ten przestój z podaniem od 2 do 3 seta kosztuje go prawdopodobnie ten mecz.Przeciez on z 8 gemow z rzędu mial bliskie albo przegrane.Ciezko z takim rywalem pozniej to odrobić

0

Amerika is bek


0

@barcelonaLM Chyba nie jednak

0

@MesQueUnClub96 Aj tam nieładnie panie

0

@MesQueUnClub96 A jakbys miał do wyboru Viniciusa lub Jenifer Lopez 1 na 1?

0

@MesQueUnClub96 No to zmienisz zdanie dodi gdy dojdzie do kontaktu

1

@Eklerek Ale moze byc tak ze nie mial kontaktu z kobieta i zmieni zdanie o 180 stopni

2

@Eklerek Tylko ze dodi woli chłopów

0

@barcelonaLM Tylko ze dał się juz przełamac i presja bedzie co raz większa

0

@Sysia11 Nie przegrał jeszcze ale jego podanie jest nie do zaakceptowania i taki zawodnik jak Novak to nie przepusci tego

1

@Eklerek Problem Zvereva polega na tym ze on przegrywa te najwazniejsze mecze.Niby jest blisko,niby gra dobrze a na koniec brakuje czegoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?